İYİ YAŞAM

Nü Happy Mutfak ile Mutlu Diyetler,Mutlu İnsanlar,Sağlıklı Paketler,Uzman Şefler

Yazar  | 

NÜ HAPPY MUTFAK İLE MUTLU DİYETLER, MUTLU İNSANLAR, SAĞLIKLI PAKETLER, UZMAN ŞEFLER

NÜ HAPPY MUTFAK  diyet yapanların kendilerini iyi hissetmelerini sağlamayı amaç edinen, bunun için de kişiye özel destek programı ile sağlıklı ve mutlu yaşamı bir bütün olarak ele alan bir sistem. Amerika’da Houston Üniversitesi’nde Human Nutrition and Foods  “Beslenme  ve Gıda” eğitimi alan ve Baylor  College of Medicine’da araştırmacı olarak çalışan Göknel Dumanlı Türkiye’ye döndükten sonra çeşitli görevlerde bulunduktan sonra yolu Sim Okay Yener ile kesişti. Ortak bir konsept bularak  “Mutlu Diyet” programlarını  hayata geçirdiler.

Diyeti, zevkli ve sağlıklı bir yemek yeme alışkanlığına dönüştürmeyi hedefliyorlar

Göknel Dumanlı ve Sim Okay Yener kendi yemediklerini başkalarına vermiyor, mevsim sebze ve meyvelerini kullanarak insanların beslenme alışkanlıklarını değiştiriyorlar.  Kilo verdirmek için sihirli bir formülleri yok. En doğrusunun sağlıklı beslenip, yaş ilerledikçe kalori azaltmak olduğuna inanıyorlar.

24 saat uzman desteği veren kişiye özel butik hizmet

Kapıya teslim diyet yemeklerini kişiye özel bir program. Öncelikle uzmanlar, danışanlarla birebir görüşüp ihtiyacı ve hedefi belirliyor, ardından da destek programı hazırlıyorlar. Program süresince sürekli takip ve destek sunuluyor. Eve teslim sağlıklı beslenme paketlerinin yanı sıra, kilo kaybına yardımcı ve formda bir bedene kavuşmak için de son teknoloji kontur ve şekil verme, ödem attırıcı makineler, masaj, spor ile destekleme programı tamamlanıyor.

Detaylı bilgi:2123222371-www.nuhappymutfak.com

www.nudayspa.comDSC_5755k

 

 

Bir önceki yazımız olan ZENERGY MEDİTASYON KURSU 9 martta başlıyor başlıklı makalemizde Astrozenith Danışmanlık, Meral Erduran Ilgaz ve zenergy hakkında bilgiler verilmektedir.