GÜNDEM

Soft Zayıflama Sağlıklı Yaşam ve Biorezons Merkezi Göktürk’de Açıldı ..

Yazar  | 

Soft Zayıflama Sağlıklı Yaşam ve Biorezons Merkezi Göktürk’de Açıldı ..

Göktürk’te 15 yıldır faaliyet gösteren ilklerin markası Nü Grup bünyesinde  Soft Zayıflama ve Sağlıklı Yaşam ve Biorezonans Merkezi Göktürk’de açıldı. Soft Göktürk’de diyetisyen kontrolünde zayıflama ve vücut incelme programlarının yanı sıra selülit masajı ve selülit giderici ve programlar da bulunuyor.  Pandemi döneminde  sağlıklı yaşam merkezine ihtiyacı olan Göktürk’de önemli bir eksiği de  Soft Göktürk giderecek. Soft Göktürk’de   zayıflama ve incelme hizmetinin yanı sıra  sağlıklı yaşam danışmanlığı, psikolojik destek  ve eve teslim diyet yemekleri ve detoks  , biorezonansla sigara bırakma , biorezonansla kilo verme , biorezonla alkol bırakma , renk terapisi de uygulanmakta.

Soft Göktürk

İletişim :0212 322 9089 -0534 565 50 92 -0541 360 33 24

İstanbul Cad. Gökofis İş Merkezi No.20/1

Göktürk

www.nudayspa.com


Soft Programlarını Soft ekibinden Gıda Mühendisi ve Diyetisyen Tuğba Altın ve Estetisyen Hatice Şener ‘e sorduk :

21 gün ve 4 hafta süren 6 ayrı değişim paketimiz bulunmaktadır. Tüm paketlerimize diyetisyen kontrolündedir.İşlemler öncesinde manuel ölçüm ve tartı cihazı ile vücut kompozisyon analizi (yağ-kas ölçümü) olmak üzere iki ayrı ölçüm yapılır. Manuel ölçümler iki haftada bir tekrarlanır. Vücut analizi ise her hafta diyetisyen kontrolünde yapılır.

 

Wellasound (ultrason + radyofrekans + infrared + vakum) içeren programımız haftada sadece 2 gün, 30 dakikanızı ayırarak incelmenize yardımcı olur. Wellasound, içerdiği 4 ayrı sistem ile yağ hücrelerinin hacmini azaltır ve cilt dokusunun sıkılaşmasına yardımcı olur. 1 aylık program 8 seans içerir.

 

Heykeltraş/ Magic Probe bölgesel yağlanma ve selülitle savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. Haftada sadece 2 gün 30 dakika süren seanslarla şekillenmenizi sağlar. Her seans, 10 dakikalık lenf drenaj programını da kapsar. 1 aylık program 8 seans içerir.

 

LPG/ Lipomasaj selülit tedavisinde FDA onayı almış tek cihazdır. Seans süresi haftada 3 gün 20 dakikadır. 1 aylık paket 12 seans içerir. LPG/ Lipomasaj içinde barındırdığı patentli 4 ayrı dönüş tekniği ile kişiye özel program oluşturma imkânı sağlar. Bu da selülit, aşırı yağlanma, ödem, sarkıklık gibi en temel vücut problemlerinin giderilmesinde kişiye özel çalışılmasını sağlar.

 

Quantum CACI içerdiği 7 ayrı dalga türü ve 10-800 Hz arasında değiştirilebilen frekans ayarları ile kasları uyarır. Bu uyarıyı alan kaslar kasılabilmek için etraflarındaki yağ hücrelerinden enerji almak zorunda kalırlar. Enerjilerini kaslara veren yağ hücreleri hacimsel olarak küçülürler. Bu sayede vücut incelir, toparlanır ve daha sıkı bir görünüme kavuşur. Haftada 3 gün sadece 20 dakikalık seanslarla bile 4 haftada gözle görülür sonuçlar elde etmenizi sağlar.

 

Lenfatik drenaj/ Pressoterapi programımız haftada 3 gün, 20 dakikalık seanslar şeklinde hazırlanmıştır. 4 haftada, toplamda 12 seansta vücudun hücreler arası sıvı dengesini sağlar, şişlikleri indirir, ödem problemini çözer. Kronik yorgunluk ve kırgınlıklara da iyi gelmektedir.

Aynı zamanda vücudu şekillendirme ve biçimlendirmede de hızlı ve etkili sonuçlar verir.

 

Pasif jimnastik cihazını içeren programımız haftada 3 gün, 20 dakika sürecek seanslar şeklinde planlanmıştır. Pasif jimnastik aleti, uyarıcı akım uygulaması ile kasları sıkılaştırır, metabolizmayı hızlandırır. Cihazın kendi içerisinde 4 farklı özel program seçeneği mevcuttur. Bu programlar akımlarını otomatik olarak ayarlar ve işlem yapılan bölgelerde birkaç seans sonra gözle görülebilir bir iyileşme sağlanır.

 

Susam, lavanta, keten, nane, rezene, jojoba gibi birden fazla yağ türünün karıştırılması ile oluşturulmuş özel masaj yağları aracılığıyla yapılan selülit masajı; cilt dokusunun düzelmesine yardımcı olur. Merkezimizde 30 dakikalık ve 45 dakikalık seanslar şeklinde olmak üzere iki farklı seçenek sunulmaktadır. 10 seans sonunda selülitli dokuda gözle görülebilir bir fark meydana gelir.

 

Zayıflama masajı kilo verme programı uygulayan kişiler tarafından düzenli olarak yaptırıldığında sarkmalara engel olur, vücuttaki deformasyonu engeller, kasları rahatlatır.

 

Detoks masajı, sorunun en köküne inerek hem nefes hem ses hem de dokunuşun kullanıldığı bir masaj methodudur. Tüm gaz sorunları, bağırsak tembelliği, astım, adet düzensizliği, kronik yorgunluk, depresyon ve daha birçok rahatsızlığın çözümünde pek çok fayda sağlar.

 

Medikal masaj, geleneksel masajın aksine hasta veya yorgun bir organın rehabilitasyon süreci için uygulanır. Bu sebeple kronik bel, boyun ağrıları çeken bireylerde veya migren gibi hastalıklarda iyileşme sürecine destek olur. Böylece kişinin yaşam kalitesini arttırır.

 

Terapötik masaj yüzeyde ve derinde bulunan bağ ve kas dokularının fonksiyonlarını arttıran, ağrı ve gerginliği azaltan çeşitli basınç uygulamalarıdır. Tedavi edici etkisi, düzenli uygulanıldığında çok daha belirgin hale gelir.

 

Tamamlayıcı tedaviler arasında yer alan refleksoloji, vücuttaki gerilimi almak ve nörolojik hastalıklarda destek tedavi sağlamak amacıyla, ayaklardaki belirli noktalara uygulanan bir masaj tekniğidir. Uygulama sonunda sinir sistemi rahatlar ve kan dolaşımı hızlanır. Uyku kalitesini arttırma, bağışıklık sistemini güçlendirme ve vücudu toksinlerden arındırma gibi pek çok faydası bulunmaktadır.

 

1 günlük ve 3 günlük olmak üzere iki farklı seçenek sunulan sıvı detoks programlarımız, vücutta toksinlerin atılmasına yardımcı olur. İçerdikleri vitamin ve mineraller ile bağışıklığı güçlendirir. Ödem, şişkinlik gibi problemlerin çözülmesine yardımcı olur.

 

Adrese teslim diyet yemeklerimiz ile sağlıksız beslenme sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Vejetaryen, protein ağırlığı yüksek, ketojenik gibi kişiye özel diyet seçenekleri sunan programımız sayesinde hem sağlıklı hem de gereksinimlerinize uygun biçimde beslenebilirsiniz. Kişinin ihtiyaçlarına göre planlanmış günlük 1100 kaloriden 2200 kaloriye kadar çıkabilen sağlıklı menülerimiz ile kilo vermek çok daha kolay hale geliyor.

Biorezons Programlarını

Biorezonans Terapisti

Sağlıklı Yaşam Koçu Neslihan Yakışan anlattı:

BİOREZONANS İLE SİGARA BIRAKMA

Her madde elektronik titreşim frekansına sahiptir. Biorezonans Terapi Yöntemiyle sigara bırakma uygulamasında maddenin kimyasal özelliği ve bu maddenin yaydığı titreşim frekansı bilgisinden yola çıkarılarak biorezonans cihazıyla terse çevrilerek vücuda geri yüklemesi ile nötr hale getirilme işlemidir. Bu yöntemle bağımlılık yaratan sigara ve nikotin bilgisi, kişi de fiziksel olarak silinir.

Kişinin sigara bırakma sürecinde fiziksel bağımlılık, sigaraya karşı isteksizliğin oluşması vücudun nikotine ihtiyaç duymaması durumu sağlanır.

ZAYIFLAMADA  BİOREZONANS YÖNTEMİ

AMELİYATSIZ İŞTAH KONTROLÜ

Çikolata, Tatlı, Ekmek, Poğaça Alışkanlıklarınızdan Vazgeçemiyor musunuz? Diyet Yapmak Zor mu Geliyor? İştahınızı Kontrol Edemiyor musunuz?

Biorezonans Terapi Yöntemi ile Gıda Bağımlılığı ve Kilo Verme Tam Size Göre,

Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme sürecinde kişiye özel bir uygulama yapılmaktadır. Kişinin düşkün ve bağımlı olduğu gıda maddeleri tespit edilerek o ürün grupları üzerinden tedavi ve silme işlemi gerçekleşmektedir. 

Ülkemizde kilo vermek ve zayıflamak isteyen birçok kişi, Sağlıklı ve Hızlı bir şekilde nasıl kilo veririm? Sorusuna cevap aramaktadır. Bu yöntemle asıl hedef sağlığınızdan değil kilolarınızdan kurtulmanızdır. 

Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme sürecini 3 başlıkta toplayabiliriz.

1) Düşkün ve Bağımlılığı olan gıdalara karşı isteksizlik yaratma. ( Şeker, Çikolata, Ekmek, Karbonhidrat Grubu)

2) Duygusal Açlık Tedavisi, Psikolojik Sakinlik ve Rahatlık Hali Sağlanır

3) Metabolizmanın daha hızlı çalışmasına destek olmak için enerjetik problemleri ortadan kaldırır.

Biorezonans Terapi yöntemi Gıda Bağımlılığı ve kilo verme programıyla aç kalmadan konforlu bir gün geçirebilir doygunluk hissi sağlayarak kilo verme sürecini keyifli hale getirebilirsiniz.

Karbonhidrata ekmek, maya, pirinç, makarna veya şeker, tatlı, çikolata gibi ürün gruplarında yeme isteksizliği yaratarak diyet ve sağlıklı beslenme programınızı kolay bir hale getirebilir bu sayede hedeflediğiniz kilonuza ulaşabilirsiniz.

Bu zayıflama programında metabolizması yavaş çalışan kişilerede tavsiye edilmektedir.

Biorezonans Terapi yöntemiyle kilo verme ve zayıflama sürecinde en önemli başarı, duygusal açlık yaşadığımız anları kontrol edebilmemize yardımcı olan Biorezonanın Renk uygulaması ile de destek verilir.

  • Biorezonans Terapi yöntemi ile Gıda Bağımlılığı ve kilo verme programıyla ilk seans sonrasında bile porsiyonlarınız küçülecek yeme ihtiyacınızın belirgin oranda azaldığını göreceksiniz. Metabolizmanızın da hızlanmasıyla kilo verme süreci başlayacaktır. Kişinin zorlanmadan, aç kalma hissi yaşamadan konforlu bir şekilde kilo vermesi sağlanır.

Bir önceki yazımız olan keyifli sohbetlerin yeni adresi ARBAT İstanbul.. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.