DEKORASYON

Baharın dokunuşunu dolaplarınızda hissedin

Yazar  | 

Dolap düzenleme konusunda kadınlar uzmandır. Cabinet’in eşsiz tecrübesi ile kadınların bu yeteneği birleştiğinde ortaya çıkan tasarımlar adeta düşman çatlatır.

Kişiye özel tasarımlar yapan Cabinet bir terzi titizliğinde size en uygun giyim odası veya gardırop tasarımı yapar. Tavan ile zemin arasında çalışan kapı sistemleri ve kişiye özel ölçülerle hazırlanan iç sistemler sayesinde tarzınız ne olursa olsun düzenleme ve depolama konusunda size sonsuz esneklik ve kolaylık sağlar.

Ruhun rahatlaması için dinginliğe ve zamana ihtiyaç vardır. CABINET, sadece yatak odasını düzenli tutmayı kolaylaştırmaz: Dolap kapıları bukalemun gibi odanın temel rengine uyum sağlar. İsteğe bağlı olarak dolap kapıları birebir duvarların rengini alabilir, komidinin ahşabına uyum sağlar veya yatak örtüsünün desenini taşır. Belki siz de ayrı bir giyinme odası yaratarak, onun kaliteli iç sistemi sayesinde kendinize dingin bir liman yaratabilirsiniz.

CABINET, İstanbul’a özgü çeşitli stil dünyaları ve gömme dolap çeşitleriyle müşterilerine ilham veren örnekler sunmaktadır.  Müşterilerin bireysel istekleri ve hayalleri deneyimli  CABINET danışmanlarıyla birlikte hayata geçirilebilir. Ve tabii ki burada da şirketin yüksek  kalite standartları geçerlidir: Danışmanlıktan montaja kadar müşterinin istekleri doğrultusunda ölçüye göre üretilmiş en mükemmel saklama çözümleri.

CABINET İSTANBUL
Fener Kalamış cad. No: 57A
34726 Fenerbahçe / Kadıköy

T: +90 216 328 95 95
+90 216 328 95 94
F: +90 216 328 95 85

E-Mail: info@cabinet.com.tr

Bir önceki yazımız olan L’unica 2017 ilkbahar-yaz sezonuna iddialı bir giriş yapıyor başlıklı makalemizde 2017 ilkbahar-yaz sezonunu, Big Green Egg ve Cane-line hakkında bilgiler verilmektedir.