DEKORASYON

L’unica 2017 ilkbahar-yaz sezonuna iddialı bir giriş yapıyor

Yazar  | 

BAHÇELERİN DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARI TÜRKİYE‘DE

 Dış mekanda konforun ve şıklığın adresi L’unica bahçe mobilyaları, 2017 ilkbahar-yaz sezonunda portfoyüne eklediği yeni ürünler ve dünyaca ünlü markalarla her zevke hitap etmeye devam ediyor. Kendi tasarımlarının yanı sıra Belçikalı Oasiq, Danimarkalı Morso Living, Amerikalı Weber ve Hollandalı Happy Cocooning’i bahçe tutkunlarıyla buluşturan L’unica, bu yıl Danimarkalı Cane-line ve Houe ile Amerikalı Big Green Egg’i de Türkiye’ye getiriyor.

Fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica; 2017 yılının ilkbahar-yaz sezonuna iddialı bir giriş yapıyor. Yeni sezonda ahşap, metal, kumaş, ip gibi farklı materyalleri harmanlayarak modern, vintage ve casual seriler yaratan ve tutkuyla bağlanılacak zamansız tasarımlar ortaya koyan L’unica, Türkiye’ye getirdiği yeni markalarla da ürün gamını genişletiyor. Geçtiğimiz yıllarda ödüllü tasarımlarıyla dikkat çeken Belçikalı Oasiq bahçe mobilyaları, kamp ateşinin sıcaklığını ve canlılığını bahçelere taşıyan dünyaca ünlü Hollandalı Happy Cocooning Şömine Masaları, Danimarkalı premium bahçe fırını ve mangalı markası Morso Living ile tasarımıyla barbeküde devrim yaratan Amerikalı Weber‘in ürünlerini Türkiye’deki bahçe tutkunları ile buluşturan L’unica, bu yıl da yeni markalarla dış mekanların ruhunu tazelemeye hazırlanıyor. İskandinav tasarım özelliklerine sahip Danimarkalı Houe ve inovatif materyallerin el işçiliği ile bezendiği ürünleriyle dünyaca ünlenen Cane-line bahçe mobilyalarını ürün gamına ekleyen L’unica, eşsiz pişirme deneyimi sunan üst düzey barbekü markası Amerikalı Big Green Egg’i de ağzının tadını bilen bahçe müdavimlerinin beğenisine sunuyor.

Fark yaratan şık bahçelerde L’unica imzası

Türkiye’nin önde gelen bahçe mobilyaları markası L’unica’da koltuktan masa ve sandalyeye, sehpadan servis arabasına, salıncaktan şezlonga, dresuardan sandığa, gazebodan daybed’e ve çok çeşitli aksesuarlara kadar bahçe dekorasyonu için gerekli her türlü mobilya yer alıyor. Fark yaratan şık bahçelere imza atan L’unica, biçim, renk, derinlik gibi detayları Türk tüketicisinin tercihlerine uygun şekilde kurguluyor. Ürünlerinin konsept ve tasarımlarını kendi ekibi ile gerçekleştiren L’unica, tasarımlarını hayata geçirirken dünya markalarının kullandığı üst düzey malzemeleri tercih ediyor. L’unica’nın gerçek teak ağacından ürettiği A kalite mobilyalarında ağaçlar devlet lisanslı ormanlardan kesiliyor. Ürünlerinde kullandığı minderleri Türkiye’de kaliteli Türk işçiliği ile üreten L’unica, kumaş yelpazesinde ise İspanyol markalı dış mekana uygun 5 yıl dayanıklılık garantili kumaşları tercih ederek uzun ömürlü bahçe mobilyaları sunuyor.

İstanbul Levent‘te showroom ve Türkiye genelinde 30 bayi

Mobilyadan aksesuara, şömineden barbükeye kadar bahçeleri renklendiren tüm bu ürünler, L’unica’nın İstanbul Levent’te bulunan showroom’undan ve Türkiye genelindeki 30 farklı bayisinden temin edilebiliyor.

www.lunica.com.tr

Bir önceki yazımız olan Metal Yapı'dan 5 yeni proje başlıklı makalemizde akın karalı, Arcadium Life III ve Kemer Ofis ve Belgrad Life hakkında bilgiler verilmektedir.