DEKORASYON

Metal Yapı’dan 5 yeni proje

Yazar  | 

Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektörü üzerinde 37 senelik tecrübesiyle İstanbul’da birçok önemli proje altına imza atmış olan Metal Yapı Konut, 2017 yılında da projelerine tüm hızıyla devam ediyor. Kemerburgaz ve Göktürk’te günümüze kadar toplam 6 projeyi hayata geçirmiş olan Metal Yapı Konut, 5 yeni projesiyle bölgede bulunan gücünü pekiştiriyor.İstanbul’da birçok önemli proje altına imza atmış olan Metal Yapı Konut, 2017 yılında yeni projelerine tüm hızıyla devam etmekte. 2017 yılında Kemerlife XXIII, Real Life, Belgrad Life, Arcadium Life III ve Kemer Ofis projelerini yapıyor.metal yapı

Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karalı, 5 proje üzerinde yaşanan süreç ve hedefleri, 25 Ocak 2017 Çarşamba tarihinde Kemerlife XXIII satış ofisinde yapmış olduğu toplantıda paylaştı.

Akın Karali, yakşaıl olarak 1.000.000 TL yatırım değeri bulunmakta olan bölgeye ve bölge yaşamına yüksek değer katacaklarını belirterek, 5 ayrı projenin heyecanını ayrı ayrı yaşadıklarını iletti.İstanbul’un yeşili en bol, lokasyonuyla değerli ve yaşam adına en elverişli bölgelerden birisi olan Kemerburgaz – Göktürk’te 5 yeni proje daha geliştirdikleri için çok mutlu olduklarını belirttiler. Metal Yapı Konut, 2017 yılında ülkeye güvenerek yatırımlara hızlarını kesmeden devam edip ekonomiyi destekleme yolunda emin adımlarla ilerlemekte.

Hem Yeşil Hem Şehir İçinde 5 Yeni Proje

Hem şehride hem de yeşillikler içerisinde bulunmakta olan Kemerlife XXIII’te 1’i taş 2’si ahşap 3 blokta smart home sistemi bulunuyor. 160 daire ve 8 mağaza kendini gösteriyor. Metal Yapı Konut’un simgesi doğal malzemelerin kullanılmış olduğu bu projede, taş ve ahşabın beraberliği Kerem Piker’in özgür tasarımıyla vücut buluyor. Mimarisi ferahlı kve bol güneş ışığını alma üzerine kurgulanmış olan proje, asma bahçeler ve ahşar bloklarda bulunan bahçe teraslarıyla yeşil içerisinde huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor. Proje Eylül ayında teslim edilecek.

Bir önceki yazımız olan GÖKTÜRK İÇ MİMARLIK TAN DEKORASYONDA SON TRENDLER başlıklı makalemizde göktürk dekorasyon ve göktürkiçmimarlık hakkında bilgiler verilmektedir.