DEKORASYON

CABINET ile Küçük detaylardan bütüne

Yazar  | 

Zıt stillerin karışımı: CABINET yeni materyaller sayesinde endüstriyelin ham cazibesini soğuk bir şıklıkla buluşturarak müşterisine yepyeni bir stil sunabiliyor. Farklı ve güçlü bir ifadeye sahip pas ve cam görünümlü kapı dolgularının karşılıklı etkileşimiyle CABINET dolabı, dokunma duyusunu da uyandıran kendisine özgü bir görünüme kavuşuyor. Dolabın „iç yaşamı“, ölçüye göre üretilen donanımlar ve yenilikçi detaylar sayesinde konforlu bir şekilde organize edilebiliyor. Kerpenli dolap imalatçısı bu yeni stiliyle bir kez daha sunduğu olanakların çeşitliliğine dikkat çekmek istiyor: Milimetresine kadar planlanmış yemek odası düzeninden yatak odasındaki kişiye özgü tasarlanmış gömme dolaba kadar.

CABINET, tutkunlarına kendi dolap ve saklama alanları çözümlerini hayata geçirebilmeleri için yeni ilhamlar verir. Müşteri hayalindeki dolabı istediği gibi şekillendirebilir: CABINET hemen hemen tüm isteklerinizi gerçek kılar: Merkezi Köln’ün Kerpen ilçesinde olan şirketimiz 1979 yılından bu yana çok değerli ve ölçüye göre üretilen gömme dolapların üretiminde en yüksek kalite ve en yeni teknik çözümlerin temsilcisidir.

www.cabinet.com.tr

info@cabinet.com.tr

Bir önceki yazımız olan MUTFAKTA PRATİK ÇÖZÜMLERİN TEK ADRESİ KOÇTAŞ başlıklı makalemizde Koçtaş, koctas.com.tr ve pratik mutfak gereçleri hakkında bilgiler verilmektedir.