DEKORASYON

MUTFAKTA PRATİK ÇÖZÜMLERİN TEK ADRESİ KOÇTAŞ

Yazar  | 

 

Koçtaş’ta yer alan özel tasarlanmış pratik mutfak gereçleri, yemek yaparken hayatınızı kolaylaştıracak. Koçtaş, mutfakta geçirilen süreyi daha verimli kullanmanızı ve hatta zaman tasarrufu elde etmenizi sağlayacak pratik ürünleri beğeninize sunuyor.

 

Koçtaş, mutfakta geçen zamanı daha keyifli hale getirecek yüzlerce pratik çözümü sizler için bir arada sunuyor. Dolap içi kanguru sepetten bambu kesme tahtasına, askılı bulaşıklıktan genişleyebilir bambu kaşıklığa, üçlü tava standından kızartma yağı sıçratmazına kadar hayatınızı kolaylaştıracak tüm mutfak gereçlerini Koçtaş mağazalarında bulabilirsiniz.

Koçtaş’ın dolap içi çözümler için 32,99 TL’lik fiyatıyla satışa sunduğu kanguru sepet, mutfağınızı daha verimli kullanabilmenin yanı sıra şık görünümüyle de dikkat çekiyor. Sadece Koçtaş mağazalarında 44,99 TL’lik fiyatıyla satın alabileceğiniz bambu kaşıklık, genişleyebilme ve tüm çekmecelere uyarlanabilme özellikleriyle mutfak çekmecelerinin dağınıklığına son veriyor.

Koçtaş mağazalarında 109,99 TL’lik fiyatıyla bulabileceğiniz, 5 parçadan oluşan duvar düzenleyiciler ile hem mutfak tezgâhını daha verimli kullanabilir hem de mutfağınıza profesyonel bir görünüm katabilirsiniz.  Kullanım kolaylığı sunan bambu 3’lü kesme tahtası 34,99 TL’lik, bambu bulaşık tabaklık 39,99 TL’lik fiyatıyla mutfak dekorasyonuna doğallık katıyor.

Tavalarınızı üst üste koyarak hem yerden tasarruf etmenizi sağlayacak hem de çizilmeleri önleyecek üçlü tava standı 39,99 TL’lik; sızdırmayan ve hava almayan özelliğiyle yemeklerinizi birbirine karışmadan pratik bir şekilde muhafaza etmenizi sağlayan 1+1 bölmeli saklama kabı 12,99 TL’lik, kızartma yaparken yüzünüze ve etrafa yağ sıçramasını rahatlıkla engelleyebileceğiniz kızartma yağı sıçratmazı 16,99 TL’lik fiyatlarıyla satışa sunuluyor

Mutfak için pratik çözümler, en uygun fiyat garantisiyle Koçtaş mağazalarında ve koctas.com.tr internet mağazasında sizleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan FENG SHUİ ile MEKANLARDA RENKLERİN DİLİ …. başlıklı makalemizde Elementler ve renkler, Made in Feng Shui Danışmanlık ve madeinfengshui hakkında bilgiler verilmektedir.