Genel

Mika Naturalist’te doğa dostu yaşam başlıyor!

Yazar  | 


Çevreci ve butik lüks konut projeleriyle tanınan Mika İnşaat, yeni projesi Mika Naturalist ile doğa dostu bir yaşamı başlatıyor.

İnşaat sektöründe özellikle gayrimenkul geliştirme konusunda uzmanlaşmış olan Mika İnşaat,  Mika Naturalist projesiyle doğa dostu bir yaşamın kapısını aralıyor. Konfor ve huzuru bir arada sunan Mika Naturalist, 3 blok ve 68 daireden oluşuyor.

Dünyaca ünlü İtalyan Progetto CMR firması tarafından mimari tasarımı gerçekleştirilen Mika Naturalist, çevreye ve insanlara en doğru yaşam koşullarını sunmak amacıyla dünyaca kabul edilmiş ve uygulanmakta olan değerlendirme ve sertifikasyon sistemlerinden LEED sertifikasyon sistemine uygun olarak tasarlandı. Üçüncü köprü ve üçüncü havaalanının yanı başında Kemerburgaz’da yükselen Mika Naturalist, dünya standartlarındaki mimarisiyle sadece enerji ve su tasarrufu sağlamakla kalmayıp, iç mekan hava kalitesi, doğal aydınlatma, atık yönetimi gibi konularda da çevreci olma özelliği taşıyor.

Naturalist’te elit bir yaşam

Tüm konutların orman manzarasına hakim olduğu Mika Naturalist, sadeliği esas almış doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Naturalist ’te tüm konutlar orman manzarasına hâkim ve gün ışığından maksimum düzeyde faydalanabiliyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde toplam 68 daireden oluşan proje, çevreci ve doğal bir yaşam konsepti sunuyor. Proje; kapalı havuz ve spa, spor salonu, çok amaçlı toplantı salonu, çocuk oyun alanı gibi sosyal alanlarıyla da konforlu ve huzurlu bir yaşamın adresi olmayı vadediyor.

www.mikanaturalist.com
0212 360 22 72

 

Bir önceki yazımız olan CHINESE & SUSHI EXPRESS 17. ŞUBESİ İLE GÖKTÜRK'TE HİZMETİNİZDE ! başlıklı makalemizde Chınese & Sushı Express, çin ve japon mutfağı ve paket servisi hakkında bilgiler verilmektedir.