Genel

CHINESE & SUSHI EXPRESS 17. ŞUBESİ İLE GÖKTÜRK’TE HİZMETİNİZDE !

Yazar  | 

Uzakdoğu mutfağı kapınıza dayandı!

 Chinese & Sushi Express, Japon ve Çin mutfağının en lezzetli yemeklerini yeni açılan şubeleriyle ev ve işyerlerinize getirmeye devam ediyor.

Daha sağlıklı, düşük kalorili ve lezzetli olması nedeniyle büyük rağbet gören Japon ve Çin mutfağının en güzel lezzetlerini sunan Chinese &
Sushi Express Göktürk’te hizmete giren 17. şubesiyle hizmet ağını genişletiyor.

“Chinese & Sushi Express”ler daha kompakt bir mönü ve hızlı servis anlayışı ile hizmet veriyor. Usta şeflerin elinden çıkan çeşit çeşit noodle, sushi, egzotik tavuk lezzetleri, Uzakdoğu’ya özgü çorbalar ve aperitifler ile Uzakdoğu mutfağının büyüsünü sizlerle buluşturan Chinese & Sushi Express, ayrıca oldukça geniş bir paket servis ağına da sahip.

Chinese & Sushi Express mönüsündeki Bento Box’lar hızlı öğle yemekleri için özellikle ideal. Uzakdoğu kültüründe yaygın bir gelenek olan Bento Box şık bir kutu içerisine kompakt ve görsel çekiciliğe özen göstererek yerleştirilmiş Uzakdoğu lezzetlerinden oluşuyor.

Çin ve Japon mutfağından yemeklerin yer aldığı geniş bir menüye sahip olan Chinese & Sushi Express’in spesiyalleri arasında özel Sushi Set Menüler, Bento Menüler, Zencefil Soslu Çıtır Tavuk, Karışık Sebzeli Dana Eti, Kızarmış Pekin Ördeği, Teriyaki Soslu Somon ve Balda Kızarmış Dondurma’yı saymak mümkün.

Size En Yakın Paket Servis Noktası İçin: 

                                                      444 1 246

                                          www.sushiexpress.com.tr

İstanbul Caddesi Neovista Sitesi No:16/D Göktürk

Bir önceki yazımız olan Peugeot’da Şubat ayında 2016 ve 2017 modellerde çok cazip avantajlar sizleri bekliyor başlıklı makalemizde avantaj, Peugeot ve Peugeot 2016 modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.