GÜNDEM

IGOR BOTLAR İÇİNDE ÇOCUKLARIN HAYALLERİ GERÇEK OLSUN

Yazar  | 

AW20 sezonuna harika bir giriş yapan igor markası bu sezonda rengarenk tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Çocuklar suyun içerisinde doyasıya oynasın diye tasarlanan özel yağmur botları birbirinden eğlenceli figürlerle birlikte tüm gün ayaktan çıkmayacakmış gibi görünüyor.

Bu sezon ayrıca #yourdreamyourigor olarak duyurduğu etiketle birlikte anneler, çocuklarının igor ile çekilmiş fotoğraflarını markanın sosyal medya hesaplarında etiketledikten sonra, marka en beğenilen görseli çocuğun en sevdiği masal yada çizgi film karakteriyle bir araya getirerek tekrardan tasarlıyor ve sonrasında harika bir görsel elde edip o çocuklara hediye etmeyi planlıyorlar. Şimdiden çok sayıda paylaşımlar alan marka bu sayede etkileşimden ziyade igor giyen mutlu yüzler görmek istediklerini belirtiyor.

Çocuk dışında anneler içinde yağmur çizmeleri tasarlayan igor markası Anne&Çocuk konseptinin giderek arttığı son zamanlarda bu kategoride daha çok ilginin arttığını ve annelerin daha çok çocuklarıyla uyumlu giyinmek istediklerini söylüyorlar.

İspanyol markası markanın bu sezon yağmurluk, panduf ve çanta konseptleri de tüm seçkin igor yetkili mağazalarında satışta olup takipçilerini bekliyor.

Daha fazla bilgi için sosyal medya hesaplarından markanın satış yerlerine ve online satış sitesine ulaşabilirsiniz.

Instagram:

@igorturkiye

Online satış sitesi:

www.brandcity.com.tr

 

 

Bir önceki yazımız olan Koronavirüsün Arsa Piyasasına Etkileri! başlıklı makalemizde Mert Başaran ve Remax7tepe arazi geliştirme direktörü Mert Başaran hakkında bilgiler verilmektedir.