GÜNDEM

Buckhead ve igor markalarının Kış Koleksiyonu Fenomen İsimler ile Buluştu

Yazar  | 

Buckhead ve igor markalarının Kış Koleksiyonu Fenomen İsimler ile Buluştu

Sorteks firması bünyesin de bulunan igor ve Buckhead markaları geçtiğimiz günlerde Kuruçeşme Bizimtepe Tesisleri’nde sevilen fenomen isimler ile ürünlerini tanıttı. Bu sezon Kendini Göster mottosu ile tüm kategorilerde şık, rahat ve renkli ürünleriyle 7 den 70 e herkesin ayağında olmayı hedefleyen marka özellikle İgor yağmur çizmeleri ve birbiriyle uyumlu su geçirmeyen yağmurluklarıyla farklı olacağını şimdiden gösteriyor.

Buckhead markasının İtalya’da üretilen kar botları ise anne/kız koleksiyonu ve zengin çeşitliliği ile şimdiden kadınların gözdesi olmuş durumda.

Buckhead markasının bir diğer sevilen grubu çocukların özellikle dikkatini çeken ışıklı spor ayakkabıları. Hem okul döneminde hem de gündelik hayatta tercih edilen flex foam özellikli spor ayakkabıları ebeveynlerinde favorisi. Buckhead aynı zamanda erkek ve kadın koleksiyonunun yelpazesini bu sezon daha fazla genişletmiş durumda.

İgor ise renkliliği su geçirmez çizmeleri, geri dönüşümlü malzemeler ile bu sezon çıkardığı yeni modelleri ile Türkiye’nin hemen hemen her noktasında son tüketicilerle buluşmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Sabote X Yakaza: Mila Music Company etiketi ile yayınlanan Yepyeni single çalışmaları “Cash” ile karşınızda. başlıklı makalemizde Buğra Karaçam, Cash ve Faruk Emre hakkında bilgiler verilmektedir.