GÜNDEM

Igor ve Buckhead Ayakkabı Markaları 2023 Ilkbahar/Yaz Koleksiyonlarını Tanıttı…

Yazar  | 

Igor ve Buckhead Ayakkabı Markaları 2023 Ilkbahar/Yaz Koleksiyonlarını Tanıttı…

İspanyol markası olan Igor ve Türk-İtalyan markası olan Buckhead’i bünyesinde barındıran Sorteks Ayakkabı, 2023 yılı İlkbahar-Yaz koleksiyonunu Melek İçmeli’nin ev sahipliğinde ünlü blogerlarla buluşturdu. Aralarında Gizem Hatipoğlu, Hale Larisa, Şafak Özbir , Aleyna Dalveren gibi ünlü blogerların katılımı ile gerçekleşen lansmanda, Igor ve Buckhead markalarının yazın ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz birbirinden renkli ve rahat ayakkabıları tanıtıldı.

Igor, göz alıcı ve renkli kadın ve çocuk grubuna hitap eden sandalet ve terlikleriyle hem günlük yaşam hem de kumsal kullanımına uygundur. Esnek ve yumuşak yapısı ile de annelerin çocuklarının ayak gelişimine verdikleri önemden dolayı tercih sebebidir.

Buckhead markası ise kadın, erkek ve çocuk grubuna hitap eden spor ayakkabı ve terlikleriyle hem günlük yaşam hem iş yaşamında kolay kullanım ve şık görüntüsü ile tercih ediliyor. Buckhead, sürdürülebilir malzemeler kullanılarak, renkli ve yenilikçi modelleri ile spor ayakkabı da farkını gösteriyor.

Igor ve Buckhead ile #buyazbibaşka olacak.

Bir önceki yazımız olan Türk pop müziğinin yükselen ismi Faruk Emre, söz ve müziği Tarık İster'e ait olan "Giderim" şarkısının akustik versiyonunu müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. başlıklı makalemizde Faruk Emre, Füme Müzik Stüdyoları ve Giderim hakkında bilgiler verilmektedir.