GÜNDEM

Nanu Göktürk Yeni Yerinde

Yazar  | 

Nanu Bedtime markası, Mayıs 2015’te İstanbul Göktürk’te açılan ilk mağazalarından bugüne geçen 7 yılda anne aklı ve kalbiyle tasarlanmış özgün ürünler ve hizmetlerle ve kıymetli Nanu severlerin beğenileriyle serpilip büyüdü, dünyanın ilk ve tek seçkin uyku markası oldu.

0-14 yaş çocuk nevresimleri, pijamalar, karyolalar, uyku oyuncakları gibi uyku ürünlerine odaklanmış ilk ve tek uluslararası Türk markası olma misyonuyla yola çıkan Nanu Bedtime, sunduğu özellikli ürünlerin yanı sıra, iyi uyku konusunda da önemli bir referans kaynağı olmayı hedefliyor. Nanu, çocuk gelişiminde büyük önem taşıyan uyku ile ilgili her konuyu derinlemesine, konunun uzmanlarından alınan en doğru bilgiler eşliğinde annelere ulaştırıyor, uzmanlardan edindiği tüm bilgileri, tasarladığı ürünleri geliştirmek için kullanıyor.

Türkiye’de ve dünya genelinde birçok patentli tasarımın ve ödülün sahibi olan Nanu, her yıl onlarca yeni tasarım ve kreasyon ile sevgili aileler ve çocuklarla buluşmaya ve onlara kaliteli uyku imkanı sunmaya devam ediyor. Tüm Türkiye ve Avrupa geneline yaptığı sevkiyatlar ile de Dünya markası olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor.

Yedi farklı Nanu oda konseptini, geniş mobilya seçkisini ve yüzlerce ürünü bir arada keyifle inceleyeceğiniz; çok daha rahat ve keyifli bir Nanu deneyimi yaşayacağınız, sergileme ve hizmet alanı eskiye göre 3 kat büyümüş, yepyeni Nanu Göktürk Rüya Mağazası şimdi sizlerle buluşmaya hazır!

Adres: Göktürk Merkez Mahallesi Belediye Caddesi Koray Bianco No:13 / 195 Göktürk / İstanbul
İletişim: 0212 924 09 18

Bir önceki yazımız olan Vitra'nın Çevreci Yaklaşımı başlıklı makalemizde cementmix, marmomix ve realook hakkında bilgiler verilmektedir.