GÖKTÜRK'TE HAYAT

“NANU”, DÜNYANIN İLK UYKU DEFİLESİNİ WEPUBLIC’TE GERÇEKLEŞTİRDİ!

Yazar  | 


Rüya defilede, 0-14 yaş arası çocuklar üzerlerinden çıkarmak istemedikleri, uyku vaktini keyfe dönüştüren, uyku kalitesini yükselten Nanu pijamalarının 2017 ilkbahar-yaz koleksiyonunu, Wepublic işbirliği ile düzenlenen dünyanın ilk uyku defilesiyle anne ve çocuklara tanıttılar.

12 Mayıs Cuma günü 18.30-19.30 arasında Akmerkez Wepublic’te düzenlenen defilede, Nanu-sever annelerin çocukları, Nanu pijamaları ve gecelikleriyle podyuma çıktı; anneler bu özel defileyi büyük bir ilgi ve coşkuyla izledi.

İyi uykunun önemini bilen, sevginin çocuk sağlığı ve gelişimine sağladığı büyük katkıya inanan annelerin uğrak yeri olan Nanu Bedtime; 0-14 yaş bebek ve çocuklara özel %100 pamuk ve doğal malzemelerden oluşan pijama ve nevresimlerin yanı sıra, su bazlı boya ve cila kullanılarak üretilmiş yatak odası mobilyaları, anti-alerjik halı, benzersiz duvar kağıtları, perdeler, aydınlatmalar ve el yapımı uyku oyuncakları gibi ürünler sunuyor.

Anneler gününe erken bir hediye olarak kurgulanan Nanu rüya defilesi, bundan böyle her yıl, yeni sezon koleksiyonları ile Nanu çocuklarını podyuma taşımaya devam edecek.

www.facebook.com/nanuface // www.instagram.com/nanubedtime

 

Nanu Bedtime :

Wepublic Akmerkez (212) 316 69 00/Göktürk (212) 322 86 22/Kanyon (212) 353 53 69

 

Bir önceki yazımız olan Ham:m’dan Göktürk’te yeni mağaza başlıklı makalemizde göktürk, HAM:M ve Hamm Göktürk Mağazası hakkında bilgiler verilmektedir.