GÜNDEM

Vestel Göktürk’te Yeni Fırsatlar

Yazar  | 

Vestel Şirketler Grubu 16’sı yurtdışında olmak üzere toplam 27 şirketten oluşuyor. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu. Bugün bir televizyon ve beyaz eşya üreticisi olmanın ötesinde uluslararası bir teknoloji şirketi konumunda olan Vestel, 158 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 23 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu.

Türkiye’nin dört bir yanında, 58 kurumsal ve 82 ekspres olmak üzere 140 mağaza ile müşterilerine her noktadan kesintisiz hizmet sunan Vestel, İstanbul Göktürk’te Ekim 2021’de açtığı kurumsal mağaza ile Göktürklü müşterileriyle buluşuyor. Vestel Göktürk mağazası, 133 metrekarelik geniş alanıyla müşterilere Vestel teknolojisini yakından inceleme imkânı sunuyor. Aynı zamanda akıllı ekranlar aracılığıyla müşteriler tüm ürünlerin özelliklerine ve karşılaştırmalarına ulaşabiliyor. Televizyon, ankastre, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, küçük ev aletleri gibi neredeyse bütün Vestel ürünlerini kapsayan geniş bir teşhir alanıyla Göktürk mağazası, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor. Vestel, kurumsal mağazalarında müşterilere hızlı teslimat seçeneğiyle birlikte hızlı ve güvenilir bir alışveriş deneyimini yaşatıyor. Ayrıca, ödemelerinde kolaylık yaratmak için V-taksit, kredi garantisi gibi seçenekler sunarak müşteri odaklı yaklaşımımızı sürdürüyor.

Adres: Göktürk Merkez Mah. Belediye Cad. No:16/C Eyüpsultan / İstanbul

İletişim: 0212 322 10 05

Bir önceki yazımız olan L’unica’dan Açık Havaya Davet Eden Tasarım başlıklı makalemizde lunica, mobilya ve riad köşe takımı hakkında bilgiler verilmektedir.