GÜNDEM

L’unica’dan Açık Havaya Davet Eden Tasarım

Yazar  | 

Bahçe, balkon ve teraslarda vakit geçirmeyi çok daha keyifli hale getiren L’unica, 2022 koleksiyonunda yer alan Riad Köşe Takımı’nın eşsiz tasarımı ile üst düzey bir konfor vadediyor. Geniş oturum alanı ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken Riad Köşe Takımı, yaşam alanlarında uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyor.

 

Tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica; Riad Köşe Takımı ile bahçe, balkon ve terasları en keyifli buluşması noktasına dönüştürüyor. Yumuşak geçişleri, yuvarlak formu ve natural ahşap detaylarıyla kusursuz bir uyum yakalayan Riad Köşe Takımı, rahatlığıyla da yaşam alanlarında iddialı bir duruş sergiliyor. Birinci kalite geniş minderleri ve her türlü hava koşullarına dayanıklı teak materyal yapısı ile uzun yıllar kullanım imkânı sunan Riad Köşe Takımı, açık havanın yüksek enerjisiyle birleşince güçlü bir uyum yakalıyor.

 

Dış mekân dekorasyonuna farklı bir kimya kazandıracak Riad Köşe Takımı’na L’unica‘nın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent’te bulunan showroomundan ulaşmak mümkün.

Bir önceki yazımız olan “Efruze’’ Nostalji İstanbul Kapsamında 9 Nisan'da Galataport İstanbul'da başlıklı makalemizde Efruze, galataport ve nostalji istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.