Genel

İDAŞ’TAN YILDIZLARI KISKANDIRACAK BİR UYKU

Yazar  | 

Yarım asırlık ustalığın ileri teknolojiyle birleştiği yataklarıyla bulunduğu her eve zenginlik katan İDAŞ, Sleeping Space yatağı ve Spring Cotton yastığı ile yıldızları kıskandıracak bir uyku sunuyor.

İdeal bir uyku hayatın en değerli yanıdır. Vücudunuza uygun, dengeli yataklarıyla İDAŞ, kullanıcılarına rahat ve kaliteli bir uyku deneyimi vaat ediyor.

Leggett & Platt tarafından İDAŞ’a özel geliştirilen Weightless Relaxion yay teknolojisi ile öne çıkan Sleeping Space; özellikle vücut kitle indeksi yüksek kişilerin ihtiyaç duyduğu ekstra desteği sağlıyor.

Çift sıra paket yay sisteminin üst katmanı, konforlu ve eşsiz bir uyku deneyimi yaşatırken; alt katmanı, basınç arttığında yatak yüzeyini dengeliyor. Ayrıca kadifemsi tuşeye sahip Doucinelle kumaşı, yumuşacık dokusu ile rahatlığı her an hissettiriyor. Kimyasaldan arındırılmış özel Salteks Free Chemical elyaf dolgusu ile bakteri ve toz akarı oluşumunu engelliyor, ömür boyu hijyen sağlıyor.

Derin bir uyku için ihtiyacınız olan tüm doğal yöntemler Spring Cotton’da saklı. Spring Cotton yastık, pamuklu kumaşı ve micro pocket yay dolgusuyla mükemmel ısı dengesi sağlayarak serinlik hissi veriyor. Sağlıklı bir uykuya uygun olarak tasarlanan Spring Cotton yastık ile yaşam kaliteniz yükseliyor.

Sizde uykunuz için güzel bir adım atın ve idas.com.tr ya da İDAŞ Göktürk mağazasından ihtiyacınıza uygun ürünlere göz atın.

AdresGöktürk Merkez, İstanbul Caddesi, Artel Forum Sitesi 38/P, 34077 Eyüp/İstanbul
Telefon(0212) 322 00 90

Bir önceki yazımız olan Doodi Tüm Canlıları Seviyorum Kitabı Minik Dostlarıyla Buluştu!!! başlıklı makalemizde Asiye KOCADEMİR, Doodi ve Doodi Tüm Canlıları Seviyorum Kitabı hakkında bilgiler verilmektedir.