Genel

Natural Comfort ile iyi uyumak çok doğal

Yazar  | 

Uykunun starı İDAŞ, yarım asırlık ustalığının ileri teknolojiyle birleştiği yataklarıyla bulunduğu her eve zenginlik katıyor. İDAŞ Clima Collection’da yer alan Natural Comfort yatak, kusursuz uyku için geliştirilen özellikleriyle vücudun taze bir güne başlarken ihtiyaç duyduğu desteği sağlıyor.

 

Hayatımızdaki en doğal ihtiyaçların başında deliksiz bir uyku geliyor. Yaylı yatak dendiğinde akla gelen ilk markalardan İDAŞ, Clima Collection serisinde yer alan Natural Comfort yatak ile huzur dolu bir uyku deneyimi vadediyor.

Kusursuz uyku için geliştirilen Natural Comfort, 5 ağırlık bölgeli pocket yayları ile tazelenmiş bir sabaha uyanmak için vücuda gereken desteği veriyor. Natural Comfort, doğallığının kaynağını kauçuk sütünden alan lateks dolgu katmanı ile nemin yatakta gizlenmesinin önüne geçiyor. Aynı zamanda örgü kumaş dokusu ile hava akışına engel olmayan yapısı ile tabiat kadar ferah bir uyku sunuyor.

50 yılı aşkın tecrübesiyle yaylı yatak sektörünün aranan markası konumunda bulunan İDAŞ, kullandığı kaliteli materyallerle ürettiği yataklarıyla müşterileri için huzurlu ve konforlu bir uykunun kapısını aralıyor.

Sizde uykunuz için güzel bir adım atın ve idas.com.tr adresinden ihtiyacınıza uygun ürünlere göz atın.

 

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizde BMW 6 Serisi Gran Turismo, BORUSAN OTOMOTİV ve Yeni BMW 5 Serisi hakkında bilgiler verilmektedir.