GÜNDEM

Babasının rahatını düşünenlerin tercihi: İDAŞ Altın Ortopedik Deluxe Pedli Yatak

Yazar  | 

Kollarında sonsuz güveni hissettiğimiz babalarımızın günü yaklaşıyor. Uykunun starı İDAŞ, Babalar Günü’nde babasını mutlu etmek isteyenlere Altın Ortopedik Deluxe’ü sunuyor.

 

Yılın en özel günlerden biri olan Babalar Günü’ne çok az kaldı. Bu yıl babasına konfor hediye etmek isteyenler, İDAŞ’ta buluşuyor. İDAŞ Altın Ortopedik Deluxe Pedli Yatak, babanızın yorgunluğunu alıyor, konforuyla her mevsim rahat bir uyku sağlıyor.

Yazları serin ve keyifli, kışları sıcak ve ılımlı bir uykuyu evinize getiren İDAŞ Altın Ortopedik Deluxe, bir tarafındaki pamuk yüzeyi ile nemi bünyesinde barındırmazken, diğer tarafındaki Woolmark Blend yün dolgusuyla ısıyı ideal bir seviyede tutuyor. İDAŞ Altın Ortopedik Deluxe’ün Spacer kumaşı ile uykunuza müdahale edebilecek küf ve kötü kokular tarih oluyor. Üstelik İDAŞ Altın Ortopedik Deluxe, bakterilere karşı geliştirilen Biosidal yönetmeliğine tabi Aegis teknolojisi ile uykunun en sağlıklı şeklini sunuyor.

50 yılı aşkın tecrübesiyle yaylı yatak sektörünün aranan markası konumunda bulunan İDAŞ, kullandığı kaliteli materyallerle ürettiği yataklarıyla müşterileri için huzurlu ve konforlu bir uykunun kapısını aralıyor. Sizde uykunuz için güzel bir adım atın ve idas.com.tr adresinden ihtiyacınıza uygun ürünlere göz atın.

Bir önceki yazımız olan Somonun Lezzetin iİftar Sofralarına Taşıyın başlıklı makalemizde Covid-19, Fırında Sebzeli Norveç Somonu ve Norveç Deniz Ürünleri Endüstrisi hakkında bilgiler verilmektedir.