DEKORASYON

Gülben’den ‘Propaganda’

Yazar  | 

Başrollerini Kemal Sunal ve Metin Akpınar’ın paylaştığı ‘Propaganda’ filmi TV dizisi oluyor.Önümüzdeki ay çekilecek dizide Gülben Ergen, Tamer Karadağlı ve Serkan Atar rol alacak.

Sinan Çetin’in Ekim 1999 yapımı ‘Propaganda’ filmi dizi oluyor. Sinan Çetin’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Gülin Tokat’la yazdığı filmin başrollerinde Metin Akpınar, Kemal Sunal, Meltem Cumbul, Rafet El Roman ve Ali Sunal gibi isimler yer almıştı. Önümüzdeki ay çekimlerinin başlaması planlanan dizi yine aynı isimle ekrana gelecek.

Cast çalışmaları devam eden dizinin belli olan oyuncuları ise Gülben Ergen, Tamer Karadağlı ve Serkan Atar. ‘Propaganda’ dizisinin yönetmenliğini ise Turgut Yasalar yapacak. Gülben Ergen geçen hafta Sinan Çetin’le bir fotoğrafını İnstagram hesabından paylaşarak, “Ve çılgın dostum Sinan Çetin’le sohbet, iş, yemek” notunu yazmıştı. Yemeğin ardında ‘Propaganda’ dizisinin olduğu ortaya çıktı.

Kaza çekimleri erteledi
İstanbul’a yakın bir araziye kurulan platoda gerçekleşecek olan ‘Propaganda’ dizisinin çekimleri ise Tamer Karadağlı’nın geçen hafta yaptığı kazadan dolayı ertelendi. Komedi tarzında olacak dizinin çekimlerine aralık ayında başlanması planlanıyor. Hisli Hisar kasabasının ortasından geçen sınır telleri yüzünden parçalanan hayatların konu edildiği komedi tarzındaki dizi Şubat 2015’te star TV’de ekrana gelecek.

Bir önceki yazımız olan AYNALARA GÜLÜMSEYİN! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.