GÖKTÜRK'TE HAYAT

Gerda Pilates

Yazar  | 

Gerda Pilates, İstanbulda ki stüdyosunda kendi müfredatı ile ve Los Angelesda ki okulunda ise PAI – Pilates Academy International Müfredatı ile Pilates Eğitmenlik kursları vermektedir. Tüm kurslar (IT) Eğitmen Eğitmeni Gerda hoca ve Asistant IT Elif hoca tarafından verilmektedir.

New York merkezli PAI – Pilates Academy International okulundan Pilates Eğitmen Eğitmeni (IT) diplomasını almaya hak kazanan Gerda, Kemer Golf & Country Club içerisinde ülkemizin ilk Pilates Okulunu kurmuştur.

2003 – 2007 yılları arasında yine Pilates Academy International müfredatı altında Pilates eğitimleri veren Gerda, bu tarihten sonra tamamı ile kendi müfredatı ile kurslar vermeye devam etmiştir..

Pilates Academy International ve Stott Pilates eğitimleri alan Gerda, okulunda her iki kuruluşun Pilates öğretim standartlarından etkilenmekle birlikte, kendi müfredatını uygulamaktadır.

Gerda’nın hedefi, eğitmenlik kursları açarak tüm Türkiye de bu işi doğru yapan profesyoneller yetiştirmektir.

Sports International – Ankara, Kemer Country&Golf Club-İstanbul gibi alanındaki en iyi tesislerde bir süre Pilates Stüdyolarını çalıştıran Gerda, şu anda Göktürk ve Los Angeles stüdyolarında Pilates Kurslarına devam etmektedir. Göktürk stüdyosunda tüm Pilates aparatlarının yanında bir çok değişik egzersiz aletleri ve Dans, Bale, Yoga, Karate gibi derslerde bulunmaktadır.

Adres : Sinasos AVM. İstanbul Cad. 35/3 Göktürk / İstanbul

Telefon : 0212 322 74 93

Telefon :  0212 322 33 63

Mail: info@pilateswithgerda.com

Bir önceki yazımız olan Credo Brasserie Yenilendi başlıklı makalemizde credo, Credo Brasserie ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.