GÖKTÜRK'TE HAYAT

Credo Brasserie Yenilendi

Yazar  | 

Restoran – Cafe – Bar olarak yaklaşık iki senedir Göktürk’te hizmet veren Credo, İtalyan konseptinden Brasserie konseptine geçiş yaptı.

Credo, yenilenen menüsünde İtalyan yemeklerinin yanı sıra Dünya mutafağından Hamburger – Wrap – Quesadilla – Schinitzel – Credo fitburger ve daha birçok farklı lezzetleri de barındırıyor.

“Sıcak bir atmosferde lezzetli yiyecekler ve içecekler” anlamına gelen “brasserie” konseptini en güzel şekilde yorumlamayı hedefleyen Credo Brasserie, leziz yemekleri ve içecek çeşitleri ile günün her saati keyifle oturulabilen özel bir mekan oldu. Özellikle İlly kahvenin mükemmel aromasıyla  ve başarılı Coktail çeşitleri ile günün yorgunluğunu Credo’da atabilirsiniz. Dostları, aileleri, iş buluşmalarını, keyifli sohbetleri ve lezzet tutkunlarını bir araya getiren Credo Brasserie’de bir restorandan çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

CANLI MÜZİK VE ETKİNLİKLER
Cuma, Cumartesi akşamları eşsiz bir müzik ziyafetinin sunulduğu Credo, özel günlerin kutlaması ve kaliteli müzik seçkinlerinin tercih ettiği bir buluşma mekanı oldu. Haftaiçi sürpriz etkinlikler ve farklı müzik ziyafetlerinde verileceği Credo’da  ayrıca doğum günü ve özel organizayonlarınızı yapabilirsiniz. Özel etkinliklerden, canlı müzik etkinliklerinden haberdar olmak için Credo Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

CREDO ARTIK YEMEK SEPETİNDE!

Credo Brasserie’nin sevilen lezzetlerine artık online olarak ta hızlıca sipariş verebilirsiniz. Yemek sepetinde en çok tercih edilenler arasında Bacon Burger, Cheeseburger, Pizza A La Turca, Çıtır Tavuk, Funghi Pizza, Tagliatelle di Manzo ve Margherita Pizza yer alıyor.

Yemek Sepeti sipariş için tıklayınız

Adres: Göktürk Merkez Mah. İstanbul Cad. Arcadium Life Çarşı No:26/Z Göktürk – İSTANBUL
Rez: 0212 322 55 72
Sosyal Medya: instagram.com/credobrasserie/

 

Bir önceki yazımız olan TEK ŞİŞEDE ECZANE ! başlıklı makalemizde göktürk, intown ve intown dergi hakkında bilgiler verilmektedir.