GÜNDEM

Buckheadın yeni koleksiyonu

Yazar  | 

Günlük şıklığınızı tamamlayan renk tonları ve su geçirmeyen şehirli kar botlarıyla tanınan BUCKHEAD, ‘’Bu Neyin Kafası’’ mottosuyla ilkbahar/yaz koleksiyonunda birbirinden canlı renklere yer vererek koleksiyonunu sevilen influencer’larla buluşturdu. Kadın, erkek ve çocuklara yönelik tasarladığı ürünlerle sektörün yükselişine ilham olan Buckhead, şıklığı lüks değil yaşam tarzı olarak gören, sağlığı, hafifliği, konforu hiçbir şeye değişmeyen herkesi tek çatı altında topluyor!

Soğuk havaların vazgeçilmez markası BUCKHEAD, sonbahar/kış koleksiyonun da yer alan şehirli kar botlarından sonra; yeni sezon için tasarladığı birbirinden renkli, sağlıklı ve şık modellerini ‘Bu Neyin Kafası’’ lansmanında Gizem Hatipoğlu, Ahu Kahraman Yıldırım, Melek içmeli, Ayşenur Parlak, Merve İpek Öztürk, İnci Akbay, Bihter Erol Çaltıllı, Savaş Parlak, Şebnem Seçkiner, Ali Taylan Çulpan, Onur Erol, Makbule Esra Demir’in katılımıyla tanıttı.

Bu sezon yetişkin ve çocuk sneaker modellerinde şıklığı lüks değil yaşam tarzı olarak gören, sağlığı, hafifliği, konforu hiçbir şeye değişmeyen herkesi tek çatı altında toplamayı hedefleyen marka; özellikle yetişkin tasarımları ve sevilen çocuk modelleri ile yeni sezonda iddiasına devam ediyor.

YETİŞKİNLERE BUCKHEAD!

Buckhead yetişkin kategorisinde; kadın – erkek sneaker modellerindeki modern görünümü ve eşsiz ergonomisiyle öne çıkıyor. Sunduğu hafiflik ve konfor ile tanışan yetişkinlerin de vazgeçilmez tercihi oluyor. Sportif tasarımlarının yanında sağlamlığı ile öne çıkan sneaker modelleri yaz mevsiminde kaliteli bir şıklık sunuyor.

Fundamental & Fundamental Multi

Smart casual tasarımı, dengeli adım atmanıza yardımcı topuk arkası desteği. Eva – kauçuk tabanı ile rahat ve şık bir görünüme. Ayağın şeklini alabilen Flex Foam iç taban özelliği, air file yapı ile hava geçirgenliği sağlayan ve terlemeyi en aza indiren konforlu yapısıyla sezonun vazgeçilmezi olmaya aday.

Altar

Ultra hafif, ultra yumuşak ve ultra esnek tabanı ile konfor üçlemesi. Ayağın şeklini alabilen Flex Foam iç taban özelliği, yumuşak ve hava alan dokusu ile konforuna düşkün olanların vazgeçilmezi.

ÇOCUKLARA BUCKHEAD!

Çocuklar için şıklığı ve konforu bir arada sunma motivasyonuyla üretim yapan Buckhead, çocukların çok sevdiği bot koleksiyonları, loafer ve günlük ayakkabı modelleriyle dikkat çekiyor. Özenle tasarlanmış ayrıntılarıyla, kullandığı kaliteli su geçirmez kumaş malzemesi ve volkanize kauçuk tabanıyla, soğuk havalar başta olmak üzere her mevsim sınırsız rahatlık ve eşsiz bir şıklık sunuyor.

Tasmanian Up Jr.

Burkulmaları önleyen çift katmanlı twist support topuk desteği. Ekstra hafiflik ve rahatlık sağlayan Faylon tabanı. Ayağın şeklini alabilen Flex Foam iç taban özelliği.

Award Sun Light Jr.

Ekstra hafif ve rahat Faylon Işıklı tabanı. Ayağın şeklini alabilen Flex Foam iç tabanı. Hava geçirgenliği sağlayan ve terlemeyi en aza indiren Air file malzemesi ile bu yaz çocuk olmak harika!

 

Bir önceki yazımız olan Nanu Göktürk Yeni Yerinde başlıklı makalemizde karyola, Nanu ve Nanu Bedtime hakkında bilgiler verilmektedir.