MODA

B&G STORE MAĞAZALARINDA İLKBAHAR VE YAZ KOLEKSİYONU HEYECANI

Yazar  | 

Çocuk modasının trend belirleyici ismi B&G Store, Türk ve uluslararası moda markalarıyla 17 İlkbahar/Yaz sezonunda da minik hanımefendi ve beyefendileri giydirmeye hazır.

Çocuk giyimde Türkiye’nin en büyük oyuncularından olan B&G Store, bünyesinde bulundurduğu Patrizia Pepe, Dirk Bikkembergs, Cesare Paciotti, BG Baby, NBT Jeans, Tyess, ve First Line markalarına ek olarak bu sezondan itibaren Tommy Hilfiger ve Toms markalarıyla minik moda tutkunlarının gardıroplarına girmeye hazır.

Bünyesindeki farklı markalar sayesinde yeni doğandan, 14 yaşa kadar kız ve erkek çocukların, spor giyimden abiye giyime, tüm ihtiyaçlarına cevap veren B&G Store mağazaları yeni sezonda baharın klasik tonlarını canlı renklerle harmanlıyor.

Yetişkin sezon koleksiyonlarının en ikonik trendlerinin yansıtıldığı koleksiyonlar B&G Store mağazalarında minik misafirlerini bekliyor.

Bir önceki yazımız olan DÜNYA MARKALARINI BİR ARAYA GETİREN BOYNER’ DE %50 YE VARAN İNDİRİMLE EN SEVDİĞİN ÜRÜNE SAHİP OL başlıklı makalemizde Adidas, Boyner ve boyner.com.tr hakkında bilgiler verilmektedir.