MODA

TOMMY HILFIGER ve SUPERMODEL GIGI HADID’DEN YEPYENİ KOLEKSİYON

Yazar  | 

Tommy Hilfiger, yeni sezonu, geçtiğimiz yıla damgasını vuran Gigi Hadid işbirliğinin ikincisi ile karşılıyor… Amerikalı süpermodel Gigi Hadid ile ortak hazırlanan TOMMYXGIGI Kapsül Koleksiyonu, özel üretim gözlük tasarımı ile yine fark yaratıyor. 2017 İlkbahar-Yaz sezonunun en çok konuşulan yeniliklerinden olmaya hazırlanan gözlük modeli, İlkbahar 2017 TommyXGigi ortak koleksiyonunun bir parçası olarak sunuluyor.

Son zamanların en popüler modeli Gigi Hadid ile ortak hazırlanan koleksiyona ait gözlük tasarımı, bu özel işbirliğinin ruhunu kusursuz şekilde yansıtan şık ve hafif dizaynı ile dikkat çekiyor. Gözlük modelinin yanı sıra, ayakkabı, kadın giyim, parfüm ve aksesuar tasarımı da bulunan TommyXGigi İlkbahar 2017 Koleksiyonu, 60’lı yılların aşk ve özgür ruh anlayışının iyimserliğini günümüze taşıyor.

Gövdedeki ince metal tek köprü detayı ile minimal bir görünüm sunan model, geniş kare aviator tasarımı ile çarpıcı bir kontrast yakalıyor. Alt kısımda çerçevesiz lenslerde uygulanan açık renk alternatifleri ise gold metal detayla birarada sunuluyor. Sapuçlarında göze çarpan çizgili desenlere, ince metal gold saplardaki logo detayı eşlik ediyor.

Tommy Hilfiger gözlük koleksiyonları tasarım, üretim ve dağıtımı tüm dünyada  Safilo Group tarafından gerçekleştirilmektedir.

 Instagram için:  #TommyXGigi @TommyHilfiger @GigiHadid @SafiloGroup

Bir önceki yazımız olan COLUMBIA OUTDRY İLE YAĞMUR DOSTUNUZ OLSUN başlıklı makalemizde Columbia ve Outdry ayakkabı hakkında bilgiler verilmektedir.