İYİ YAŞAM

Türkiye’ nin önde gelen restoran zinciri markası Big Chefs’ in çocuklarınızın damak tadına özel, harika lezzetleri ailecek yenilenen bir yemeğin keyfine keyif katıyor.

Yazar  | 

Özgün ve ayrıcalıklı sunumları, her damak tadına hitap eden lezzetleri ve güler yüzlü ekibi ile ön plana çıkan Big Chefs’ lerde çocuklarınızın yüzünü güldürecek birbirinden leziz seçenekler yer alıyor. Üstelik çocukça menüde yer alan her bir tat karmasının içerisinde sağlığa faydalı bir dokunuş var!

 

 

Çocukça Keyif Zamanı…

Soğuk kış günlerinde çocuklarınızın içini ısıtacak domates çorbası fırınlanmış olarak, mercimek çorbası ise pazı eşliğinde sunuluyor. Kids Schnitzel’ den mini burgere, patates püresi eşliğinde servis edilen ızgara köfteden, junior pizzaya ufaklara özel tüm lezzetler büyük şefler tarafından özel olarak hazırlanıyor. Olmazsa olmaz spaghetti ve mantı ise doyurucu ve vazgeçilmez tatlar olarak ön plana çıkıyor.

Big Chefs tadı ve sunumu ile nam salmış banana split’ini küçükler için junior boyutta hazırlıyor. Büyük şefler, muzdan haz etmeyen miniklere ise çikolatalı sufle teklif ediyor.

Big Chefs’ e çocuklarınız ile gelin, siz arkadaşlarınız ile sohbet ederken onlar lezzetin tadını çıkarsın!

 

Bir önceki yazımız olan EN GÜZEL AKSESUARIN GÜLÜŞÜN! başlıklı makalemizde beyaz dişler, Colgate ve Colgate Optik Beyaz Kalıcı Beyazlık hakkında bilgiler verilmektedir.