GÖKTÜRK'TE HAYAT

TAÇ’tan Annelere ışıldayan çiçek bahçesi

Yazar  | 

İnovatif ürünleriyle ev tekstilinde daima farklılık yaratan TAÇ, Anneler Günü’ne özel hazırladığı nevresim takımıyla yatak odalarını aydınlatıyor. Gündüzleri gün ışığını ya da florasan ışığını toplayarak geceleri bu ışığı yansıtan TAÇ Glow Nevresim Takımı, gül, inci ve kalp deseniyle yatak odasında ışıltılı bir görünüm sunuyor.

Anneler Günü için hediye arayışında olanlar annelerinin beğeneceği ve severek kullanacağı hediyeyi tac.com.tr’de buluyor. Hem deseni hem de rengiyle göz alan TAÇ Glow Nevresim Takımı, Anneler Günü’ne özel olarak beğeniye sunuluyor. Yatak odalarında gül bahçesi havası yaratan nevresim takımı en özel hediye seçeneği oluyor.

TAÇ’ın yeni nevresim takımındaki kalp desenleri, özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını topluyor, geceleri ise bu ışığı yansıtarak ışıltılı bir ortam sunuyor. Ortaya çıkan ışık sayesinde yatak odaları benzersiz bir görünüme kavuşuyor.

TAÇ’ın Glow Nevresim Takımı Koleksiyonu’n yanı sıra diğer ürünleri görmek için  www.tac.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Efortek Apple Yetkili Servis kapınıza geliyor başlıklı makalemizde Apple Yetkili Servis, efor teknik ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.