GÜNDEM

Annelerin Hayatını Kolaylaştıran Hediyeler %20 İndirimle Jumbo’da…

Yazar  | 

Her şeyin en iyisini hak eden annelerimize en güzel hediyeler, % 20 indirimle jumbo.com.tr’de sizleri bekliyor. Zamansız tasarımlarını mutfaklar ile buluşturan Jumbo, Anneler Günü’nün yıldızı olmaya aday.

Bize değer katan annelerimize alacağımız en özel hediyelenin adresi bu sene de Jumbo olacak. Estetiği ve fonksiyonelliğiyle sofralara ilham veren Jumbo, Anneler Günü’nü en özel takımlarıyla karşılıyor. Mutfakta annelerin en büyük yardımcısı Felix Çelik Tencere Seti ile keyifle pişirilecek lezzetli yemekler, sofralarda Shine Yemek Takımı ile parlayacak. Paslanmaz çelikten üretilen 9000 Model Çatal Kaşık Bıçak Seti ise şık tasarımı ile sofradaki lezzete eşlik edecek. Jumbo’nun 6500 Siyah Çaydanlığı ve BRJ Kahve Fincanları da annelerimizin keyifli sohbetleri eşliğinde geçen çay ve kahve saatlerinin vazgeçilmezi olacak.

Hayata değer katan ayrıntıları yaratmak için çalışan Jumbo, anneleriniz için seçeceğiniz hediyeleri yüzde 20 indirim ile taçlandırıyor. Jumbo’nun özel tasarımları, Anneler Günü’nün sıcaklığını en özel fiyatlarla sofralarınıza taşıyacak.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Çocuk Festivali 23 Nisan’da çocuklarla buluşuyor başlıklı makalemizde https://www.youtube.com/qnbfinansbank, Minik Eller Büyük Hayaller Kurumsal Sosyal Sorumluluk Platformu ve QNB Finansbank hakkında bilgiler verilmektedir.