Genel

Anneler İçin En Zarif Hediye Parker’da…

Yazar  | 

Prestijli kalem markası Parker’ın zarafet sembolü olan Sonnet, annelerimize sevgimizi ifade edebileceğimiz özel bir hediye… Hayatımızın kraliçesi olan annelerimize, Anneler Günü’nde Kraliyet Armalı asil Parker’ın en eşsiz serisi Sonet’le sevgimizi, saygımızı ve teşekkürümüzü sunabiliriz. Annelerimiz de yıllarca zevkle kullanabilecekleri bu kusursuz kalemlerle sevdikleri için tasarladıkları dünyaya ilişkin hayal ve planlarını kağıda dökerken, eşsiz bir yazım deneyimi de yaşayabilirler.

Yaşamlarını çocuklarına adayan annelerimizi, mutlu etmek ve onurlandırmak için Anneler Günü’nden daha uygun bir zaman yok… Ülkemizde bu yıl 10 Mayıs Pazar günü kutlanacak bu özel günde, annelerinize Parker’ın zarafet sembolü Sonnet kalemlerini hediye edebilirsiniz.

İngiltere’de iki kez Kraliyet Arması ile onurlandırılan prestij kalemin öncüsü Parker’ın eşsiz serilerinden olan Sonnet, eşi benzeri bulunmayan annelerimize yakışır hediye seçenekleri sunuyor. Zarif bir tarzın klasik dışa vurumu olan Sonnet, ilk lanse edildiği 1994 yılından bu yana kadınların duygularının da en özel tercümanı oluyor. Annelerimiz de yıllarca zevkle kullanabilecekleri bu kusursuz kalemlerle sevdikleri için tasarladıkları dünyaya ilişkin hayal ve planlarını kağıda dökerken, eşsiz bir yazım deneyimi de yaşayabilirler.

Zarafet, kalite ve şıklık…

Lüks ve prestijli kalemin zirve markası olan Parker ailesinin en özel serisi olan Sonnet, çeyrek asırdır, zarafet ve kaliteyi, şıklık ve tasarımla birleştiriyor. Parker Sonnet kalemler, yeni birleştirici ok klipsi, kapağı ve özel Cisele kabartmalı desenleri, 18K som altın ucu ile kullanıcıları için hazır…

Büyüleyici Cisele modeli de dahil olmak üzere zengin seçenekleriyle her bir ince detayın düşünüldüğü bu kalemler, annelerimize sevgi ve teşekkürümüzü sunmanın en özel ifadesi…

Usta işçilik, özel detaylar…

Som gümüşün üzerindeki ustaca işlenmiş zarif pürüzlendirmeyi, özenle hazırlanmış altın aksamların tamamladığı Sonnet’in eşsiz güzelliğe sahip modern şeklini anneler de çok beğenecek. Bu kalemler, ustalık ile güzelliğin kusursuz dengesiyle, annelerimizin kağıda döktüğü yazılara üstün bir estetik zevk katacak.

PK Sonnet İnci Beyaz PGT Dolma Kalem KDV dahil 1.550 liradan satışa sunuluyor.

EDİTÖRE NOT: 1888 yılında “Daima daha iyi bir kalem yapılabilir” felsefesi ile kurulan PARKER kalem firması, 131 yıldan beri lüks yazım gereçleri kategorisine yaratıcılığı, stili ve eşsiz işçiliği ile öncülük etmektedir. Dünya çapında, kalemlerinde kullandığı yüksek kaliteli malzemeler ile tanınan PARKER, bu ününü üretim aşamasında uyguladığı titiz testler ve detaylara verdiği önem sayesinde tüm kalemlerine aktarmaktadır.1962 yılında İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve Galler Prensi Charles, PARKER markasını, tüketicilere yüksek standartlarda servis vermek için gösterdiği kararlılığı ve günümüze kadar sürdürdüğü mükemmeliyetçi yaklaşımı için iki ayrı Kraliyet Ruhsatı ile ödüllendirmiştir. Günümüzde PARKER, şirket kurucusunun vizyonuna bağlı kalarak, bugüne kadar inşa ettiği mükemmellik geçmişi ile uyumlu bir şekilde yenilikleri ve pazarı yeni baştan keşfetmeyi sürdürüyor.

Bir önceki yazımız olan THE ST. REGIS İSTANBUL 5. YILINI ÖZEL BİR FİLM İLE KUTLUYOR… başlıklı makalemizde 5.yıl, göktürk ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.