Genel

THE ST. REGIS İSTANBUL 5. YILINI ÖZEL BİR FİLM İLE KUTLUYOR…

Yazar  | 

Nişantaşı’nda, şehrin en prestijli caddesinde konumlanmış olan The St. Regis Istanbul, açılışının 5. yılında misafirlerine birbirinden özel ayrıcalıklarla unutulmayacak deneyimler sunmaya devam ediyor.


Türkiye’de 5. yılını geride bırakan The St. Regis İstanbul, lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren ve beklentilerin ötesinde benzersiz deneyimler yaşatan ritüellerini bir 5. yıl filmi ile taçlandırdı.

The St. Regis Istanbul’un 5. yılını kutladığı filmde; Çay Saati Ritüeli, Istanbul’a özgü “Misty Mary”, Sabraj Sanatı-Akşam Ritüeli ve St. Regis Butler Hizmeti gibi St. Regis ritüellerine ve geleneklerine vurgu yapılıyor.


Emmy Ödüllü ABD’li sinema oyuncusu, yönetmen ve yapımcı John Malkovich’in Mart 2015’te The St. Regis İstanbul’un açılışını onuruna çektiği “A Postcard from Istanbul” adlı kısa filmden de bazı sürpriz enstanteler ve sesler filmde yer alıyor. “A Postcard from Istanbul” adlı filmin başrol oyuncusu Belçim Bilgin ve İngiliz aktör Julian Sands’ın seslendirmelerinin de duyulduğu film İstanbul’a olan övgü ile sonlanıyor.


5. yılında The St. Regis İstanbul hikayesi…

2015 yılında açılan The St. Regis İstanbul, lüks konaklama anlayışına farklı bir boyut getiren ayrıcalıklarıyla misafirlerine beklentilerinin ötesinde benzersiz deneyimler yaşatmaya 5. yılında da devam ediyor. Mimar Emre Arolat’ın imzasını taşıyan otelin Maçka Parkı ve Boğaz manzaralı ödüllü odaları ve 14 adet özel suiti bulunuyor.

 

İki Michelin yıldızlı dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck’ın ikonik restoranı Spago Istanbul, büyüleyici manzarası, 35 yılı aşan Spago kültürüne özel birbirinden nefis lezzetleri ile Türkiye’nin en bol ödüllü ve prestijli adresleri arasında yer alıyor. Otel girişindeki Nişantaşı’nın buluşma noktası, Türk ve Dünya mutfağını sentezleyen St. Regis Brasserie ve yine otel bünyesindeki St. Regis markasının seçkin köklerinden doğan ve ayrıcalıklı bakımlarıyla nadir bir SPA deneyimi vadeden Iridium SPA İstanbul ile de adından söz ettiriyor.

Instagram: @stregisistanbul

Video Linki: https://we.tl/t-pMzPxUGfrO

The St. Regis Istanbul

Mim Kemal Öke Cad. No: 35,

Nişantaşı, İstanbul

T. 0212 368 08 08
E. reservations.istanbul@stregis.com

Bir önceki yazımız olan Öğün Zeytin yeni şubesini Kadıköy'de açtı başlıklı makalemizde Caddebostan, kadıköy ve öğün zeytin hakkında bilgiler verilmektedir.