GÜNDEM

Puma, İkonik Bir Koleksiyona Daha İmza Attı

Yazar  | 

PUMA’nın Mercedes Motor Sporları Koleksiyonu Burak Yörük ile Pistleri Sokaklara Taşıyor

Puma, Burak Yörük’ün yüzü olduğu, motor sporları iş birliklerinden doğan tasarımlarla günlük giyim stilini birleştirdiği şık ve iddialı bir koleksiyona imza attı.


Global spor markası PUMA, son dönemde motor sporları iş birlikleriyle imza attığı unutulmaz tasarımlarıyla sokak modasını harmanladığı ikonik bir koleksiyonu daha moda severlerin beğenisine sunuyor. Başarılı genç oyuncu Burak Yörük’ün yüzü olduğu, “Sokağın izini sür” mottosundan hareketle tasarlanan yeni koleksiyon, sokak kültürünün rahat ve havalı çizgisini, iddialı ve cesur renklerin hakim olduğu motor sporları modasıyla birleştiriyor.


Mercedes Motorsport sokak koleksiyonu, kol ve yakalardaki çift iğneli dikiş detayları, dokuma şeritler ve ağ örgülerle hareketlendirilen tasarımı ve sıradışı fermuarlı cep dizaynıyla Mercedes’in pistlerdeki nefes kesen, güçlü ve cesur duruşunu koleksiyona yansıtıyor.

Tüm PUMA Motor Sporları koleksiyonları PUMA mağazaları ve MailScanner has detected a possible fraud attempt from “www.puma.com.trâ_BAD__BAD_de” claiming to be www.puma.com.tr’de satışa sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Dolayısıyla Kadınlara Yönelik Ücretsiz CNC Eğitimi başlıklı makalemizde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, cnc ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.