MODA

MILENNIAL’LARIN 10’DA 9’U, KIYAFET SEÇİMİNİ YAPARKEN ÖZGÜR OLABİLDİĞİ ŞİRKETLERDE ÇALIŞMAKTAN DAHA MUTLU

Yazar  | 

YENİ SMART 360 FLEX™ İLE SEÇENEKLERİNİ KEŞFET!

Yüksek çözünürlüklü fiyatlı dekupe ve kampanya görsellerine https://we.tl/t-uFjMrbSJGp linkinden ulaşabilirsiniz.

Yepyeni Smart 360 Flex™ Ultimate Chino modeli bu yaza enerji veriyor. Dockers®’ın bu koleksiyonundaki en rafine pantolonu olan Smart 360 Flex™ Ultimate Chino, Fransız fermuar stilini yanı sıra geri dönüştürülmüş polyester kumaşıyla 4 yöne esneme özelliğine sahip. İster rahat ister özel bir görünüm arıyor olun, Smart 360 Flex™ esnek bel bandı ve gizli güvenlik cepleri ile konfor ve işlevi bir arada sunuyor.


İş yerinde ne giyeceğinizi seçerken lüzumsuz kafa karışıklığından kurtulun: Smart 360 Flex™ Ultimate Chino modeli ile müşteri toplantılarından, iş çıkışı arkadaş buluşmalarına kadar her durum için hazır olacaksınız.

#YouDontNeedASuit

Dockers® hakkında:

Dockers®, 30 yılı aşkın bir süredir chino pantolon denince akla ilk gelen markalar arasında otorite kabul ediliyor. İlk kez 1986 yılında San Francisco, California’da lanse edilen bu Amerikan klasiği ‘casual’ giyim trendinin kalbinde yer alıyor ve erkekler için her ortama uygun kaliteli ürünler sunuyor. Düşünülmüş inovasyonları ve anlamlı detaylarıyla tek bir eğilime değil, daima bir amaca hizmet ediyor. Dockers® markası günümüzde Amerika’nın en sevdiği chino olmaya devam ederken, kaliteden ödün vermeden daima üstün konfor ve çok yönlü stil vadeden geniş bir giyim yelpazesi sunuyor. Levi Strauss & Co. bünyesinde yer alan Dockers® markası altı kıtada 60 ülkede satılıyor. Dockers® ürünlerine dockers.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

Dockers® ürünleri ve mağazaları hakkında daha detaylı bilgi için Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın: @DockersTurkiye

Bir önceki yazımız olan Küçük Balerinler LC Waikiki ile Kuğu Gibi Süzülecek başlıklı makalemizde balerin, çocuk ve girl hakkında bilgiler verilmektedir.