KEŞİF

MUTLU VE BAŞARILI ÇOCUKLARIN ADRESİ BİLFARM

Yazar  | 

              MUTLU VE BAŞARILI ÇOCUKLARIN ADRESİ BİLFARM

Sarıyer’de Kaliteli Eğitimin Yeni Adresi Bahçeköy Bilnet Okulları, Bilfarm Projesiyle Eğitime Yeni Bir Soluk Katıyor

Bilfen Eğitim Kurumlarının Akredite kuruluşu olarak eğitim hayatına adım atan Bilnet Okulları’nın Bahçeköy şubesi yepyeni projelerle Sarıyer velilerini heyecanlandırmaya başladı bile. Yerleşmiş bir akademik programın yanı sıra, BİLFARM adını verdikleri projeyle öğrencilerinin zihinsel ve bedensel gelişimini pekiştirmeyi hedefleyen Bilnet Bahçeköy Okulları, proje için Zekeriyaköy bölgesindeki Göçmen Ranch Binicilik ile bir anlaşma imzaladı.

Öğrencilerin dokunarak, yaparak, görerek, deneyimleyerek, keşfederek öğrenecekleri Bilfarm projesi; outdoor etkinlik alanı ve survivor parkuru, çiftçilik ve tarım alanı, aşçılık ve fırın alanı, açık hava sınıfı, futbol sahası ve okçuluk alanı olarak tasarlandı.

Çocukların bedensel gelişimleri için tasarlanan Bilfarm’da kütük sıralar ve büyük bir tahtadan oluşan 24 kişi kapasiteli bir açık hava sınıfı da mevcut.

Bahçeköy Bilnet Okulları Bilfarm projesiyle, eğitim verdiği çocukların stres seviyesini azaltmayı, motivasyonlarını pekiştirmeyi ve onları çevre bilincine sahip birer birey olarak yetiştirmeyi hedefliyor.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan International Convention of the Wedding Fraternity başlıklı makalemizde Hint düğünleri, http://europe.icwf.net ve International Convention of the Wedding Fraternity hakkında bilgiler verilmektedir.