Genel

YENİ NESİL 2000 BAHÇEKÖY’DE… Okul Tanıtım Günü: 25 Şubat 2017 Cumartesi

Yazar  | 

2000 yılında Sainte Pulchérie Fransız Lisesi mezunları tarafından ülkemizin eğitim standardının yükseltilmesi ve topluma yararlı bireyler yetiştirmek amacıyla kurulan Yeni Nesil 2000 Okulları, 2016-2017 eğitim-öğretim yılında Etiler’den Bahçeköy Kampüsü’ne taşındı.

Yeni Nesil 2000 Okulları, temel eğitim anlayışını “Her Çocuk Tektir” felsefesine dayandırarak öğrencilerin pedagojik gelişim düzeylerine uygun ortam sağlar, doğal öğrenme merakını destekler. Öğrencilerin kendilerini doğru ve rahat ifade edebilmelerini ve her şeyden önce okul yaşamında “mutlu öğrenciler” olmalarını hedefler. Öğrencilerine tam yetkin Türkçe eğitimi ile beraber, gerek akademik gerekse günlük konuşmalarında Fransızca’yı etkin seviyede kullanabilme becerisi sağlamaktadır. İlkokulda başlayan İngilizce dil eğitimi ile Yeni Nesil’li öğrenciler çift yabancı dil ile modern toplumda kendisine rahatlıkla yer edinir.

Okul Tanıtım Günü: 25 Şubat 2017 Cumartesi

Saat: 10.30-12.30

Adres: Yeni Mahalle Hunca Caddesi No: 16 Bahçeköy

#yeninesil2000 #yukselenbirnesilaydinlikbirgelecek #okultanitimgunu # fransizca #fransizcaegitim #hercocuktektir #mutlucocuklarmutluogrenciler #bahcekoy

Bir önceki yazımız olan Mika Naturalist’te doğa dostu yaşam başlıyor! başlıklı makalemizde Elit Yaşam, Lüks konut projesi ve Mika İnşaat hakkında bilgiler verilmektedir.