MODA

Kadınlar İçin Yepyeni Fırsatlar

Yazar  | 

İç giyim üzerine farklı alternatifleri kadınlara sunmayı amaçlayan Fantazi Giyim.Com her markadan her ürün yerine kaliteli üretim yapan markaların satışını yapmayı hedeflemiştir.

Şimdiye kadar adını sıklıkla duymuş olduğunuz Pierre Cardin markasını satarken aynı zamanda adını fazla duymadığınız fakat kaliteli ürünler üreten Diamond markasının da satışını yapmaktadır. Fantazi Giyim.Com adresinde ekonomik ürünler bulurken A+ ürünleri de bulabilirsiniz. FantaziGiyim.Com fiyat politikası en iyi fiyat üzerine kurulmuş olması nedeni ile ekonomik veya A+ ürünleri piyasa fiyatlarından daha ucuza alabileceğiniz bir sitedir.

fantazi_giyimİç giyimin tüm alternatifleri bulabileceğiniz sitemizde fantazi gecelikleri incelerken, toparlayıcı sütyen veya pijama çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Bir iç giyim mağazası olarak düzenlenmiş sitemizde reyon mantığı kullanılarak bir dükkanda alışveriş yapmanın keyfini evinizde yaşayabilirsiniz. Fantazi Giyim.Com bir diğer özelliği ise üye olmadan ve tüm ürünleri peşin fiyatına 6 taksit olarak alabilmenizdir. Aynı zamanda FantaziGiyim.Com adresinden yapacağınız alışverişleriniz 50 TL ve üzeri olduğu zaman ücretsiz kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. FantaziGiyim.Com her ne kadar üyesiz alışverişe izin verse de her zaman üyelerimize özel indirim ve avantajlar sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Güvenliğin en üst düzeyde olduğu Fantazi Giyim.Com hemen hemen her banka ile antlaşması bulunmaktadır; aynı zaman tüm dünyada geçerli olan PayU ödeme ortağıdır. Tabiki sadece banka ve finans kuruluşların değil sizinde alışverişlerinizde güvenliğiniz en üst seviyededir. FantaziGiyim.Comadresinden vermiş olduğunuz kişisel bilgiler 3. kişiler ile sizin izniniz olmadan veya yasal zorunluluklar olmadan asla paylaşılmaz. Sitemizden alışveriş yaparken vermiş olduğunuz Kredi Kartı bilgilerinizi sadece ve sadece bankanız ulaşabilir hiçbir şekilde bizde depolanmaz ve bankanızdan da bize bilgileriniz en üst düzeyde şifrelenmiş olarak gönderilir.

Güvenli ve keyifli alışveriş alışverişler dileriz.

Daha fazlası için www.fantazigiyim.com ‘ a bekleriz…

Bir önceki yazımız olan EN BÜYÜK ZARAFET, REDDETMEKTİR! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.