GÖKTÜRK'TE HAYAT

Göktürk’te villa soyan soyguncular yakalandı

Yazar  | 

İstanbul’da villaların da aralarında bulunduğu evlerde hırsızlık yaptıkları iddia edilen 3 kişi, yakalandı. Şüphelilerin daha önceden başka suçlardan toplam 117 kez polis tarafından yakalandıkları ortaya çıktı. Şüphelilerin Göktürk’te girdikleri bir villada, paraların yanı sıra evin köpeğini de çaldıkları tespit edildi.

KÖPEĞİ DE ÇALMIŞLAR

İstanbul’da hırsızlık şebekelerine yönelik operasyon yapan polis kimliklerini tespit ettiği Özgür K.(30), Halis K.(33) ve Feridun Ş.(29)’u gözaltına aldı. Şüphelilerin Göktürk’te girdikleri Sandrow M.’ye ait bir villadan 25 bin lira çaldıkları tespit edildi. Aynı hırsızların yine Göktürk’te pencere camını kırarak girdikleri Henry F.’ye ait evde 20 bin lira çaldıkları, kaçarken evde bulunan Terrier cinsi köpeği de götürdükleri öğrenildi. göktürkte hırsızlık

DOSYALARI KABARIK ÇIKTI

Gayrettepe’deki Asayiş Şube Müdürlüğü’ne götürülen Özgür K.’nın 52, Halis K.’nın 30, Feridun Ş.’nin ise 35 kez çeşitli suçlardan polis tarafından yakalandığı belirlendi. Şüpheliler hakkında ayrıca 22 ayrı mahkeme tarafından çıkarılmış yakalama kararı olduğu belirtildi.

ÇALINAN KÖPEK YURT DIŞINA GİTMİŞ

Şüphelilerin ifadesini alan polis, Henry F.’ye ait “Terrier” cinsi köpeği çalan kişinin Özgür K., olduğunu belirledi. Özgür K., köpeği Moldova uyruklu sevgilisine hediye ettiğini, onun da ülkesine götürdüğünü iddia etti.

kaynak DHA

Bir önceki yazımız olan 22 Şubat Pazartesi günü saat 20:00’de Tiyatro İstanbul’un sahneleyeceği İstibdat Kumpanyası Hisar Kültür Merkezinde başlıklı makalemizde göktürkte tiyatro, hisar kültür merkez ve levent üzümcü hakkında bilgiler verilmektedir.