MODA

COLUMBIA OUTDRY İLE YAĞMUR DOSTUNUZ OLSUN

Yazar  | 

Outdoor tutkunlarının gözde markası Columbia’nın “Outdry” teknolojisi ile yağmurlu günlerde kuru ve konforlu açık hava deneyiminin tadını çıkarın.

Columbia’nın en son teknoloji ile üretilen özel su geçirmez ve hava alabilir Outdry ayakkabıları ister şehirde ister açık hava aktivitelerinde doğanın tadını çıkarmak isteyenlerin gözde ürünü olacak. Hafif ve sağlam yapısı ile kusursuz outdoor deneyimin anahtarını sunan Outdry teknolojisi ile ayaklarınız her zaman kuru ve konforlu kalırken siz doğanın keyfini çıkaracaksınız.

Columbia Outdry teknolojisine sahip ayakkabılar, mutlak su geçirmez özelliği olan katmanın dış kumaşa doğrudan ve tek parça halinde ısıtılarak birleştirilmesi ile oluşturulan gelişmiş izolasyon yapısıyla dikkat çekiyor.

Su geçirmeyen, hafif yapısı, yüksek performansı ve doğanın zorlu koşullarında güçlü tutuş sağlayan Outdry teknolojisinin kullanıldığı ayakkabılar, ister doğada ister şehirde yağmurlu havalarda kuru ve konforlu bir açık hava deneyimi sunuyor.

Columbia’nın yüksek teknoloji ve konfora sahip ürünlerine Columbia mağazalarından ve www.columbia.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Spor severlere müjde: Açılışa özel Big Apple'de %20 indirim var başlıklı makalemizde spor ayakkabı göktürk, spor giyim göktürk ve spor kıyafet göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.