EĞİTİM-SANAT

Çocuğunuzun Geleceğine Logiscool ile Yatırım Yapın!

Yazar  | 

Logiscool, telekomünikasyon ve perakende sektörlerinde geçen on yedi yıllık kurumsal çalışma hayatı sonrası yazılımcı formasyonunu ve tecrübesini girişimci olarak kullanmaya karar veren Müge Serap Yıldırım’ın hayata geçirdiği bir oluşum. 9 ve 12 yaşlarında iki çocuk annesi olan Yıldırım, kendi çocuklarına kodlama öğretmenin onların özgüvenini artırdığını ve problem çözme yeteneğini geliştirdiğini ve çok eğlendiklerini fark etmiş. Tüm çocuklarımızın geleceğine faydalı olacağına inanan başarılı yazılımcı, eğitim vermek için dünyadaki örnekleri incelemiş. Yazılım konusunda çocuklarımızın ve gençlerimizin zevkle eğitim alacağı, 21 ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir kodlama okulu olan Logiscool’un Göktürk şubesini geçtiğimiz Ocak ayında kurmuş.

Logiscool Göktürk 6-18 yaş arasındaki çocuklara oyun yazarak kodlama eğitimi veriyor. 50.000 saati aşan denenmiş içeriği ile Logiscool, ilgi ve çabasına göre her çocuğun aradığını bulabileceği ve istediği kadar derin kodlama öğrenebileceği ortamı sunuyor. Oldukça ferah, renkli, eğlenceli ve güvenli bir ortamda yüz yüze eğitimlerini veren Logiscool, aynı zamanda online eğitim ile tüm Türkiye’den öğrenci kabul edebiliyor. “Geleceğin tüm mesleklerinin tabanında mutlaka olması gereken yazılım bilgisini bugünden çocuklarımıza ve gençlerimize vermek ve onları geleceğe hazırlamak amacı ile çıktığımız yolda alanının en iyisi olan içeriğimiz Ocak ayında Finlandiya’dan aldığımız mükemmellik sertifikası ile taçlandırılmıştır.” diyen Müge Yıldırım, önümüzdeki günlerde bir çok eğlenceli kamp ve workshop ile çocuklarımızı kodlama ile tanıştırmaya devam edeceklerini ekledi.

Adres: Göktürk Merkez Mah. 2 Kayın Sk. No: 1/4 Eyüpsultan

İletişim: 0850 399 52 22

logiscool.com/tr-tr/school/gokturk

hello.gokturk@logiscool.com

Instagram:

 

 

Bir önceki yazımız olan New Göktürk Dergisi - Instagram'da 40 Bin Takipçiye Ulaştı başlıklı makalemizde göktürk, kemerburgaz ve kenan yılmaz hakkında bilgiler verilmektedir.