GÖKTÜRK'TE HAYAT

New Göktürk Dergisi – Instagram’da 40 Bin Takipçiye Ulaştı

Yazar  | 

New Göktürk Dergisi 2011 yılından günümüze, www.newgokturk.com internet sitesi ve sosyal medya hesaplarında; haber, duyuru, etkinlik ve firmaların tanıtım paylaşımlarını yapıyor.

40.000 TAKİPÇİYE ULAŞTIK

New Göktürk Dergisi kurucu ve imtiyaz sahibi Kenan Yılmaz, yaptığı açıklamasında ‘‘ Haber, duyuru, etkinlik, okur şikâyetleri ve müşterilerimizin reklam çalışmalarını paylaştığımız instagram hesabımızı takip eden 40 bin okurumuza, bizlere haber gönderen gönüllü muhabirlerimize, desteğini esirgemeyen herkese çok çok teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

 

New Göktürk Dergisi

2011 yılında Kenan Yılmaz tarafından İstanbul Eyüpsultan İlçesi Göktürk mahallesinde kurulan New Göktürk Dergisi, Okuyucu ve takipçilerine Göktürk ve Kemerburgaz bölgesi başta olmak üzere Ulusal haberler, duyuru etkinlikleri tarafsız bir şekilde paylaşarak, sayfasına gelen yorumlara müdahale etmeden, hoşgörü ve dürüstlük ilkesini gözeterek 7 – 24 online olarak hizmet veren yerel bir basın kuruluşudur.

2011 – 2015 yılları arasında Eyüpsultan ilçesinin Göktürk ve Kemerburgaz semtlerinde aylık yayımlanan yerel bir gazete olarak hizmet vermiştir. Bu süreçte ağırlıklı olarak Göktürk semtinde esnafın haber ve reklam tanıtımları yapılmıştır. Göktürk ve Kemerburgaz semti içerisinde bir kamuoyu yaratılmasının doğrudan aracısı olma özelliğine sahiptir.

2015 – 2018 yıllarında İstanbul genelinde iki ayda bir yayımlanan basılı 5.000 tirajlı New Göktürk Dergisi’ni Göktürk semti içerisinde 100’den farklı siteye ayrıca Kemer Country Club’ta 850 adet özel konuta dağıtım yaparak geniş kitlelere ulaşmıştır.

2018’den itibaren geleneksel yazılı basının hızla dijital medyaya dönüşmesiyle New Göktürk Dergisi, basılı Dergi ve Gazete yerine sadece internet ve sosyal ortamında okurlarına ve takipçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan İlgi Ajans - Göktürk'te Tabela Firması başlıklı makalemizde Göktürk'te Tabela firması, İlgi Ajans ve tabela hakkında bilgiler verilmektedir.