Genel

Boks, Pilates ve Kondisyon… YG Fitness Academy Deneyimli Eğitmenleri ile Kemerburgaz’da Spor Severleri Bekliyor

Yazar  | 

Geniş ve ferah antrenman alanına sahip olan YG Fitness Academy, Fitness Pilates ve Boks alanlarında özel dersleri vermeye devam ediyor. Salonun yeşillikler içerisindeki huzurlu bahçesinde kahvenizi içerken dinlenebilir, özel derslere başlamadan önce eğitmenlerle tanışma fırsatını elde edebilirsiniz.

YG FITNESS KIDS ACADEMY
5-14 yaş arası çocuklarımızın eğlenirken öğrendiği, nabızlarının hiç düşmediği Kids Academy Boks ve Kick Boks ile tanışın! Eski milli sporcu balkan şampiyona Süleyman Emre Birincibayraktar ile kişiye özel antrenman programları ile çalıştırılan minikler geleceğe daha özgüvenli yetiştiriliyor.
Aynı zamanda çocuklar için oluşturulan çocuk fitness programları ile daha dengeli, daha koordinasyonlu ve daha güçlü bir yapıya sahip olmalarını sağlıyoruz.

PİLATES
Pilates duruşunuzu düzeltirken aynı zamanda zihin ve vücut dengenizi de iyileştirmeye yardımcı olur. Salonumuzda bulunan Pilates odamızda Reformer veya Cadillac makinesini seçebilir, Eğitmenimizle tanışıp deneme dersi alabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanacak olan program ile sizde pilatesi deneyimleyin.

LEISURE TIMES
Gençlik dinamizmini yansıtmak markanın temel ilham kaynağıdır. Basic modeller olarak kabul edilen ürünleri, farklı yorumlar, enerjisi yüksek renkler ve kaliteli kumaşlar ile birleştirerek her sezon dinamik koleksiyonlar çıkartmayı hedefliyoruz. Yaz sezonu için hazırlıklarına devam ettiğimiz hem erkek hem kadın actiwear koleksiyonu için takipte kalın!

@yg.fitness.academy

Adres: Mithatpaşa Mah. Pirinççi Köy Yolu Sk. No: 2

İletişim:  (0212) 322 47 67

Bir önceki yazımız olan Akvaryum, Kafes, Balık ve Kuş Çeşitleri Okyanus Pet Store 2 Göktürk'te... başlıklı makalemizde akvaryum, akvaryum bakım ve akvaryum kurulum hakkında bilgiler verilmektedir.