GÜNDEM

Ahmet Kural’a hapis cezası !!!

Yazar  | 

Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan şiddet olayına ilişkin davanın ikinci duruşması görüldü.

Kural’a 3 ayrı suçtan 16 ay 20 gün hapis cezası verildi. Sıla’nın avukatı yaptığı açıklamada “Mahkeme kasten yaralama ve hakaret suçlarından mahkum etti. Hapis cezasının ertelenmesine karar verildi. Bu karar kesinleşince uyuşturucan almış olduğu 10 aylık cezayla birlikte hapse girecek” dedi.

Adliye çıkışı konuşan Sıla ise “Bugün adalet beni yüreklendirdi. Susmak iyi bir fikir değil. Herkesten cesur ve yürekli olmalarını istiyorum. Yargının adil olduğu kanaatindeyim” diye konuştu. Kural’ın avukatı, “Temyize gideceğiz. Ahmet Kural hiçbir şekilde hapis yatmayacak” dedi. Kural ise mahkeme çıkışı yaptığı açıklamada, “Geçmişte yaptığım bir hata burada karşıma çıkıyor. Hodri meydan ikimize de uyuşturucu testi yapılsın. Delillerimiz reddedildi. Bunun bir üst mahkemesi var daha bitmedi. Ceza falan yok bunu söyleyeyim” sözlerini dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan BOYNER’İN GENÇLERLE BULUŞTURDUĞU DÜNYACA ÜNLÜ AÉROPOSTALE MARKASININ TÜRKİYE'DEKİ YOLCULUĞU ÖZEL BİR PARTİYLE BAŞLADI başlıklı makalemizde Boyner, göktürk ve göktürk dergi hakkında bilgiler verilmektedir.