İYİ YAŞAM

YEPYENİ BİR KONSEPT VE FARKLI BAKIŞ AÇISI YG FITNESS ACADEMY..

Yazar  | 

Yepyeni bir konsept ve farklı bakış açımız ile kurduğumuz yeni nesil spor salonu ile tanışın. Daha önce hiç
deneyimleyemediğiniz ekipmanlar ve profesyonel sporcuların atrenmanlarını size uygun şekilde tasarlamak ve sınırlarınızı zorlamak için yenilendik.

2012 yılında bir sosyal sorumluluk projesi ile girdiğimiz yolda birçok gencimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırdık ve birçok gencin spor akademilerinde devam etmelerini sağladık. Daha sonrasında 2017 yılında YG FITNESS ismi ile butik bir stüdyo kurduk. Bugün ise aynı özen ve titizlilikle ilerleyerek daha büyük bir spor alanı inşa edip                    YG FITNESS ACADEMY olduk.

YG FITNESS ACADEMY ailesi olarak sadece özel ders hizmeti verdiğimiz birden fazla branşta bilimsel verilere bağlı kalarak, doğru ve eğlenceli programlar hazırlamayı sürdürüyoruz. Temel prensibimiz, çoklu egzersiz sistemi ile
programlarımızı eğlenceli hale getirmek.

Bizi bir adım öne çıkaran özelliklerimizden biri, özel derslerimizden aile olarak hep birlikte, aynı anda, aynı saatte, aynı ya da farklı branşlarda minimum 3 antrenör ile antrenmanlarınızı yapabileceğiniz bir alan oluşturmak.

YG FITNESS KIDS ACADEMY
5-14 yaş arası çocuklarımızın eğlenirken öğrendiği, nabızlarının hiç düşmediği Kids Academy Boks ve Kick Boks ile
tanışın! Eski milli sporcu balkan şampiyona Süleyman Emre Birincibayraktar ile kişiye özel antrenman programları
ile çalıştırılan minikler geleceğe daha özgüvenli yetiştiriliyor. Aynı zamanda çocuklar için oluşturulan çocuk fitness
programları ile daha dengeli, daha koordinasyonlu ve daha güçlü bir yapıya sahip olmalarını sağlıyoruz.

PİLATES
Pilates duruşunuzu düzeltirken aynı zamanda zihin ve vücut dengenizi de iyileştirmeye yardımcı olur. Salonumuzda bulunan Pilates odamızda Reformer veya Cadillac makinesini seçebilir, Eğitmenimizle tanışıp deneme dersi alabilirsiniz. Kişiye özel hazırlanacak olan program ile sizde pilatesi deneyimleyin.

LEISURE TIMES
Gençlik dinamizmini yansıtmak markanın temel ilham kaynağıdır. Basic modeller olarak kabul edilen ürünleri, farklı yorumlar, enerjisi yüksek renkler ve kaliteli kumaşlar ile birleştirerek her sezon dinamik koleksiyonlar çıkartmayı hedeflemekteyiz. Yaz sezonu için hazırlıklarına devam ettiğimiz hem erkek hem kadın actiwear koleksiyonu için takipte kalın!

 

@yg.fitness.academy

İletişim: 0212 322 47 67 / 0545 105 56 67

Adres: Mithatapaşa Mh. Pirinççi Köyü Yolu No:4 Kemerburgaz

Bir önceki yazımız olan HAYAL KURUYOR MUSUNUZ? başlıklı makalemizde göktürk, ICF PCC Koç ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.