GÖKTÜRK'TE HAYAT

YAŞAM ALANLARINIZDAKİ ENERJİYİ TEMİZLEYİN!..

Yazar  | 

BİZLER DOKUNDUĞUMUZ HER ŞEYDEN FARKINDA OLMADAN HİSLER ALIRIZ. ETRAFTA BU KADAR GEREKSİZ BİLGİ KİRLİLİĞİ VARKEN KENDİMİZİ NASIL KORUYABİLİRİZ? YA DA BU TAM OLARAK NE DEMEKTİR?

Bu hisler bizim kollektif hafıza kayıtlarımızda tutulmaktadır ve bizler onu yaşamımızda kararlar verirken kullanırız. Bilinçli zihnimizle bu kararları kendi yaşamımızda uygularız. Bilinçaltı bizim bekçimizdir. Bilinçaltında her ne hissedersek bilinçli zihnimizde bunu kullanırız. Bazı kayıtlarımız anne babamızdan, bazı kayıtlar atalarımızdan gelmektedir. Önemli kayıtlardan bazıları da kollektif bilinçten bizlere aktarılmaktadır. Bunlar bizlere hisler yoluyla geçmektedir. Bizler aldığımız eşyalardan, yaşadığımız mekanlardan hatta yediğimiz yemeklerden dahi bilinç almaktayız. Yaşadığımız ortamlarda duygularımız hafıza kayıtları olarak tutulmaktadır. Bir evin içerisinde neşe ve keyifli sohbetler varsa o eve girdiğinizde hissettiğiniz en yoğun duygu huzurdur. Sizi o kadar derinden etkiler ki, eğer bu duygular kendi evinizde ailenizde yoksa gittiğinizde aynı duyguları hissetmek isteyebilirsiniz. Lakin bu o kadar kolay değildir. Ya eşler arasındaki uyumsuzluk ya da anne ve babanız arasında yaşanan sorunlar sizin yaşadığınız yer olan ve sizin bütün içselliğinizi etkileyen evinize yansımıştır. Aynı şekilde bir restorana girdiğinizde ilk başta çalışanlar dahil olmak üzere mekanın dekorasyonu sizi baştan etkiler. Çalışanların güler yüzü sizi tekrar tekrar o mekana gitmek için sanki her seferinde çağırır. Bazen de girer daha ayaktayken etkilenir ve orada olmak istemezsiniz. İş yerleriniz içinde durum aynıdır. Artık sizi çalıştığınız mekanın havası o kadar boğar ki, kendinizi, ayaklarınızı her gün geri geri giderken bulursunuz. Orada sanki zaman hiç geçmez. İstediğiniz bir iş yerinde, sevdiğiniz çalışma arkadaşlarınızla birlikteyseniz koşa koşa gider hatta çalıştığınızı hiç anlamazsınız. Bunun anlamı şudur; sizin titreşiminiz ile o ev ya da mekan, iş yeriniz ve çalışma arkadaşlarınız uyumlu ya da değildir. Sizler titreşim olarak değiştiğiniz için buraya uyum sağlayamıyor olabilirsiniz.

Bizler gün içerisinde beyin dalgalarımızdan yayın yapıyoruz ve bu yayınlar sayesinde kendi rezonasyonumuza uygun durum ve kişileri ya da olayları hayatımıza çekiyoruz. Bu yayınlar gün içerisinde bizim duygu durumumuza göre değişebilmektedir. Eğer mutlu ve keyifli bir haldeysek ve bunu sürekli sürdürebiliyorsak girdiğimiz mekanlarda, topluluklarda aranan bir kişi oluruz ama sürekli negatif düşünen şikayet eden bir yapıya sahipsek bizimle beraber olmak isteyen çok az kişi olur. Düşünsenize bir arkadaşınız var, onun yanında sürekli huzur duyuyorsunuz. Onunla mı olmak istersiniz yoksa sürekli şikayet eden bir arkadaşınızla mı? Şimdi duyar gibiyim, peki bu en yakınlarımız ise ne yapacağız? Kendimiz bu duyguları üzerimize almadan yaşamayı öğreneceğiz. Onun size söylediklerine içinizden iptal ediyorum diyebilirsiniz. Ya da iş yerinizde karşı masada oturan ve sürekli şikayet halinde olan arkadaşınız için aranızda bir kalkan hayal edebilirsiniz. Ya da bu durumları neden kendime çekiyorum, bunun en altındaki
sebebi bulmak için destek alabilirsiniz… Bu kadar yoğun duyguları, özellikle bazı mekanlarda da bizler
bunları daha çok hissederiz. Mesela bir evi satın almaya gidersiniz, daha içeri girmeden kapısından uzaklaşırsınız.
Ya da bir iş yeri kiralamak istersiniz. O yer her seferinde kiralanır ve çok geçmeden o iş yeri muhteşem bir atmosfere
sahipmiş gibi görünmüş olsa da kapanır.

Ne olmakta da bu gerçekleşmektedir?

O mekanda bilinmeyen bu hisler mekana hakim olmaktadır. Yıllarca beklenen ve satılamayan arsalar, yerler vardır. Neden satılamaz? Bunun sebebi o mekanın ederi değil, orada tutulan hislerdir. Bir ev ya da bir arsa satılmadan önce sahip olan herkesin buraya gönüllü olmaları lazım. Bunun için ortak hislere ve uyuma sahip olmak ve o mekanın üzerinde gereksiz duyguların temizlenmesi gerekmektedir. Yıllarca kapalı olan mekanlarda da toprağın hafızasından içeri giren ve yaşayanların hafızaları da dahil olmak üzere kayıtlar kalabilmektedir.

Duyguları serbest bıraktıkça bizim tuttuğumuz ya da bize tutulan mekanlar ile de özgürleşebiliriz. Kişiler kadar mekanlar da hayatımızda oldukça önem taşımaktadır. Sizler de yaşadığınız yerlere her sabah güzel hisler yerleştirin. Küçük ipuçlarıyla yaşam alanlarındaki enerjinizi tazeleyin…

1. Evinizi düzenlediğiniz gibi duygularınızı da düzenleyin. Bir eşyayı eğer bir seneden beri kullanmadıysanız o eşya
artık size hizmet etmiyor, siz ona hizmet ediyorsunuz demektir. Size lazım olan şeyleri ayırın, başkalarının işine yarayacağını düşündüklerinizi ihtiyacı olanlara ulaştırın.
2. Bunun yanında o eşyayı siz almış ya da hediye gelmiş olabilir. O eşyaya baktığınızda size ne hissettirdiği çok
önemli. Mutlu mu oluyorsunuz yoksa kötü hatıralarınızı mı yeniden canlandırarak hatırlatıyor? Dolayısıyla sizi mutsuz eden hiçbir şeyi tutmayın.
3. Evinizde toz asla olmamalı. Çünkü toz negatif enerji tutar! Havalandırma işlemi sandığınızdan daha önemli. Temiz hava girmesi lazım bir eve… Havanın mutlaka taze enerji ile yer değiştirmesi lazım…
4. Evde kuru çiçek varsa çiçeklerin bir ölü enerji olduğunun altını çizmeliyim… Ve inanılmaz toz tutar.
5. Tuz negatif enerjiyi toplayan bir kristal. Siz ufak kâseler içerisinde tuz koyduğunuzda o odada olan tüm negatif
enerjiyi kendine çekiyor ve oraya hapsediyor. Dolayısıyla bir süre sonra bu tuzun dökülerek yenisini koymalısınız.
6. Adaçayı bitkisi ile evin enerjisini her gün temizleyebilirsiniz. Adaçayı salvia yani iyileşmek kelimesinden geliyor. Adaçayını yaktığınızda içeriğinde bulunan yağlar açığa çıkarak sizi sakinleştiriyor. Yaydığı frekans ortamı temizliyor.
7. Bitkiler de biliyorsunuz canlı enerji. Özellikle bazı bitkiler yapısal özellikleri ile evin havasını temizleyip pozitif enerji yayma özelliğine sahiptir.
8. Evinize girdiğiniz antrelerinizi düzenleyin. Buraların da karışık olmaması lazım. Çünkü enerjinin ilk girdiği yer
burasıdır. Ve enerji karışıklık dolu bir holden hiç hoşlanmaz girmeden geri dönebilir.
9. Evde sizi rahatlatan hoşunuza giden pozitif enerji veren müzikler açın. Dua, meditasyon, ve meditatif müzikler ile
çalışmalar yaptığınız zaman evinizin frekansı en az 15 mhz yükselecektir.

Şimdi sizlere Thetahealing yöntemi ile hisler tanıtacağım. Sizler evet dediğinizde bu hisler size yüklenmiş olacaktır.
• Huzur, neşe ve sağlığın yaratıcı tanımını biliyorum ve anlıyorum.
• Kendi huzurumu, neşemi nasıl yaratacağımı ve evime, işyerime nasıl yansıtacağımı biliyor ve anlıyorum. Ve bu hisler ile kendinizi daha mutlu, huzurlu ve özgür hissedeceksiniz. Eğer yine de deteylı bir çalışma isterseniz -ister kendiniz için ister mekanlarınız için- bize ulaşabilirsiniz.

Sevgi ve Işıkla…

http://www.reyhanildas.com

Bir önceki yazımız olan Papa John’s dan Güvenli Gıda Teslimatı ve Müşterilerimizi Destekleme Taahhüdü başlıklı makalemizde göktürk, GÜVENLİK ETİKETİ ve HİZMET hakkında bilgiler verilmektedir.