GÖKTÜRK'TE HAYAT

Papa John’s dan Güvenli Gıda Teslimatı ve Müşterilerimizi Destekleme Taahhüdü

Yazar  | 

Hepimiz yeni korona virüsü (COVID-19) sürecinden geçiyoruz; bilmenizi istiyoruz ki bizler Papa John’s ekip üyelerinin, tüm müşterilerimizin ve hizmet ettiğimiz topluluklardaki herkesin sağlığını korumak için yapabileceğimiz her şeyi yapıyoruz.

Önümüzdeki haftalarda müşterilerimizin daha fazla evde kalıyor olacaklarını tahmin ediyoruz ve güvenli, yüksek kaliteli gıdaları TEMASSIZ OLARAK ve GÜVENLİ ETİKET GÜVENCESİ İLE doğrudan evlerine teslim ederek onlara hizmet etmeyi ve onları desteklemeyi taahhüt ediyoruz.

DAHA İYİ MALZEME, DAHA İYİ PİZZA sunmak için her zaman sağlık ve güvenlik önlemlerimiz her gün yaptığımız işin en merkezinde oldu. Her bir restoranımızda sektördeki en üst hijyen, temizlik ve gıda güvenliği standartları uygulanmaktadır. Son gelişmelerden sonra evinize sağlıklı yemek getirmek için ilave etkin önlemler de alıyoruz.

Evinize Güvenle Gelen Yemek

Hastalık Kontrol Merkezi (CDC)’den aldığımız rehberlik ile şirket restoranlarımızda zaten uygulamakta olduğumuz her günkü önlemlerimize ilave önlemler aldık ve böylece restoranlarımızın en sıkı gıda ve güvenlik standartlarına uymasını güvenceye aldık. Tüm yiyeceklerimiz her zaman 250 derecenin üzerinde bir sıcaklıkta fırınlanmaktadır. Ayrıca gereği fırınlarımızdan çıkan yiyeceklere hiçbir zaman restoran ekip üyelerimiz veya teslimatı yapan sürücülerimiz dokunmamaktadır.

Restoranlarımızda İlave Sağlık Önlemleri

Ekstra önlemlerimizle tüm restoranlarımızda zaten sıkı olan temizlik ve sağlık prosedürlerimizi önemli ölçüde artırdık. Teslimat görevlilerimizi teslimattan önce, teslimat esnasında, sonrasında ve teslimatlar arasında kullanılacak sağlık koruma kitleri ile teçhiz ediyoruz.

Toplulukları Destekleme

Bizler ihtiyacınız olduğu anda kapınıza kaliteli yiyecekler teslim ederek topluluklarımıza destek olmak üzere buradayız. Bir yandan korona virüsle ilgili durumu çok yakından takip etmeye devam ederken diğer yandan sizlere güvenli ve yüksek kaliteli öğünler teslim etmeye devam edeceğiz. Ayrıca bizlerin bu belirsiz zamanları aşması için yorulmadan çalışan herkesi desteklemek için de bağlılığımız sürmektedir. Her zamanki gibi, ekip üyelerimizin, müşterilerimizin ve toplulukların güvenliği mutlak önceliğimizdir.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz…

Papa John’s Türkiye

http://papajohnsgokturk

Bir önceki yazımız olan COVID-19 (Yeni Koronavirüs Hastalığı) başlıklı makalemizde biruni, COVİD ve göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.