GÜNDEM

Ümit Seri – Seri Marine CNR Avrasya Boat Show’da

Yazar  | 

Ümit Seri, Seri Marine firması ile 16. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı 1. Hol’de misafirlerini bekliyor.

Ümit Seri – Seri Marine 16. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarında

Dünya denizcilik sektörünün en büyük ikinci fuarı CNR Avrasya Boat Show, 17-24 Aralık 2022 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Türkiye’de boat show denince akla gelen tek fuar olma özelliğini de taşıyan CNR Avrasya Boat Show, uzun bir aradan sonra sektörün buluşma adresi olacak. Ümit Seri, Seri Marine firması ile 16. Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı 1. Hol’de misafirlerini bekliyor. Son model teknelerin sergileneceği ve amatör denizcilikle uğraşan on binlerce ziyaretçinin alım yapmak için geleceği fuar, kapılarını bu yıl 16’ncı kez açacak.

Fuar; mega yat, tekne ve yelkenlilerle ilgilenen profesyoneller ile birlikte amatör denizciliğe meraklı ziyaretçiler tarafından da yoğun ilgi görecek. Her bütçeye uygun deniz araç ve deniz malzemesinin bulunacağı CNR Avrasya Boat Show, katılımcı firmalara stoklarını tüketme, yeni siparişler alma ve 2022 yılı için planladıkları ticaret oranlarına ulaşma olanağı sağlayacak.

Sosyal Medya : instagram.com/umitseri

Bir önceki yazımız olan Huzurun Adresi ‘KırKubbe’ başlıklı makalemizde @kırkubbegokturk, #toplanti ve çiçekçiler mesire alanı hakkında bilgiler verilmektedir.