GÜNDEM

Huzurun Adresi ‘KırKubbe’

Yazar  | 

20 yılı aşkın bir süredir topluma hizmet veren güçlü bir şirket. KırKubbe profesyonel ekibi ile birlikte “Orman Havasında” hayallerinizi gerçekleştiriyor. Her türlü etkinliği özel kılmaya çalışan KırKubbe ailesine; ister kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği veya toplantı için geliyor olun, ister düğününüzü, kınanızı, doğum gününüzü planlıyor olun, her türlü özel ve mutlu gününüzde buradan mutlu bir şekilde ayrılıyor olacaksınız. Orman havasını içinde barındıran KırKubbe, moderni ve gelenekseli lezzet ve görsel olarak sizlere sunmaktadır.

İstanbul’un kargaşasına ara vermek için doğanın sessizliğinde ve huzur veren havasında sizlere hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Serpme Kahvaltı

Birbirinden farklı çeşit ve türde kahvaltı hizmetimizden yararlanmak için sizi doğanın kalbine, KırKubbe’ye bekliyoruz.

 

Toplantı

Fuar, kongre, toplantı gibi onlarca ihtiyacınıza binaen hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Organizasyon

Doğa ve huzurun içerisinde özel hissedebileceğiniz doğum günü gibi farklı organizasyon ihtiyaçlarınızda iç ve dış mekan olarak sizlerleyiz.

Düğün

Düğün, nişan, kına gibi tüm organizasyon türleri için hayallerinizdeki planlara uyum sağlıyoruz.

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için KırKubbe ailesine dilerseniz sosyal medya hesaplarından, dilerseniz arama yoluyla kolayca ulaşabilirsiniz.

www.kirkubbe.com

Adres: Göktürk Merkez, Habibler Pirinççi Köyü Yolu, Eyüpsultan | İSTANBUL

Bilgi@kirkubbe.com  İletişim: +90 532 172 16 02-01

Bir önceki yazımız olan Türkiye’nin Eklercisi Ekleristan Şimdi Göktürk’te başlıklı makalemizde Ekler, Ekleristan ve Ekleristan Göktürk hakkında bilgiler verilmektedir.