GÜNDEM

Toyzz Shop’ta “Yaz Festivali” başlıyor

Yazar  | 

 Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, çocukların tüm yıl iple çektiği yaz mevsimi kapsamında hazırladığı sürprizlerle küçüklerin hem karne hem de bayram heyecanına ortak oluyor. 9 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceği büyük “Yaz Festivali” kampanyasıyla Toyzz Shop, her yaş ve ilgi alanına hitap eden ürün seçenekleriyle çocuklara festival tadında bir eğlence getiriyor.

“Oyun oynamak herkesin hakkı” diyen Toyzz Shop, 9 Haziran – 9 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak “Yaz Festivali” kampanyasıyla çocukların karne ve bayram sevincine ortak oluyor. Tüm şişme deniz ürünlerinde %25 indirimden tüm iki tekerlekli bisikletlerde %10 indirime fırsatlarla dolu “Yaz Festivali” kampanyası, her ilgi ve yaş için birbirinden farklı eğlence fırsatı sunuyor.

İçerisinde orijinal esanslar, kokular yaratmak için gerekli tüm ekipmanları bulunduran Parfüm Laboratuvarı Bilim Seti, parfüm bilimini eğlendirerek öğretiyor. Benzersiz hızlanma sistemi ve yüksek sarsıntı direnciyle macera dolu uçuşların bir numarası 4 Kanal Işıklı Drone, 12 farklı model ve çeşitli renk seçeneklerine sahip Uzaktan Kumandalı Suncon Metalik Spor Araba, müzik çalar, elektronik korna ve şerit LED lambalar gibi birçok farklı özelliğiyle sürüş deneyimini doyasıya yaşatan Pilsan Fantastik Uzaktan Kumandalı Akülü Araba; çocuğunuzun motor becerisi, hayal gücü ve el-göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olacak. Farklı hayvancık tulumlarıyla Cry Babies Yumuş Bebekler de çocuğunuzun en iyi oyun arkadaşı olmaya hazır. Kral Şakirli ve Niloyalı 14 Jant Bisikletler güneşin ve özgürlüğün tadını pedallarla çıkarma imkanını sunuyor. Yırtılmaya ve patlamaya karşı dayanıklı Spiderman Şişme Kolluk ise sıcak yaz günlerinde suyun keyfini çıkarmak, yüzmeyi öğrenmek isteyen küçüklerin vazgeçilmez destekçisi.

Çocuğunuzun bu yaz daha da keyifli ve kaliteli vakit geçirmesi için ihtiyacı olan tüm oyuncakları bulunduran “Yaz Festivali” kampanyası, Toyzz Shop mağazalarında ve toyzzshop.com’da sizleri bekliyor.

https://www.toyzzshop.com/

Bir önceki yazımız olan Igor ve Buckhead Ayakkabı Markaları 2023 Ilkbahar/Yaz Koleksiyonlarını Tanıttı… başlıklı makalemizde #buyazbibaşka, 2023 Ilkbahar/Yaz Koleksiyonu ve buckhead hakkında bilgiler verilmektedir.