Genel

TeknoSA’dan Disney Collection kostümlerinde festival gibi kampanya

Yazar  | 

Yaklaşan 23 Nisan ile birlikte çocuklarını sevindirmek isteyen aileleri TeknoSA’da kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor. Disney Collection’ın birbirinden renkli kostüm, aksesuar ve ayakkabılarında 16 Nisan’a kadar devam edecek kampanyalarla çocuklar, en sevdikleri Disney karakterine dönüşüyor.

Tüm ailenin buluşma noktası TeknoSA, Disney Collection kostüm, aksesuar ve ayakkabılarında sunduğu avantajlarla çocuklar ve ailelerine kostüm festivali yaşatıyor.

16 Nisan’a kadar TeknoSA mağazaları ve teknosa.com’dan kostüm alışverişi yapanlar Disney Prensesleri’nin taçlarından rengarenk kolyelerine, Oyuncak Hikayesi Woody’nin aksesuar setinden Yarının Ötesinde Miles’in ışın kılıcına kadar tüm kostüm aksesuarlarına yüzde 40 indirimle, kostümlerin bir numaralı tamamlayıcısı ışıltılı ayakkabılara ise yüzde 50 indirimle sahip olma şansı yakalıyor.

Güzel ve Çirkin’den Karlar Ülkesi’ne, Mickey ve Minnie’den Disney Prensesleri’ne, Elena’dan Moana ve Arabalar’a kadar Disney’in en sevilen karakterlerinin kostümleri, ayakkabıları ve aksesuarları kaçırılmaz fırsatlarla Türkiye’nin 31 ilindeki 70 TeknoSA mağazasında ve teknosa.com’da çocuklar ve ailelerini bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Özne Atölye'de Gülşah Uçarkaya ile İlişkiler semineri.. başlıklı makalemizde Göktürk anneleri grubu, Gülşah Uçarkaya ve Özne Atölye hakkında bilgiler verilmektedir.