Genel

Digitürk’ün lezzet noktası Bien Gurme’de Didem Doğru ile ”Çocuklar Mutfakta”

Yazar  | 


Evli ve iki çocuk annesi Didem Doğru; Teknik Mimar olarak başladığı profesyonel meslek hayatına  iktisat okuyarak, finans sektöründe devam etmiş  ancak yıllar sonra hayalinin peşinden gitmek uğruna profesyonel iş hayatını bırakarak yeniden öğrencilik  hayatına dönerek; Profesyonel Aşçılık ve İşletme ardından da Pastacılık eğitimi almış.

2014’ten beri Göktürk’te açtığı atölyesinde çocuklara yemek yapmayı ve böylece sağlıklı beslenmeyi ve mutfağı sevdirmeyi amaçlayan Didem Doğru bundan böyle daha fazla çocuğa ulaşabilmek için keyifli bir programla ekran başındakilerle buluşuyor olacak. Çocuklarla mutfakta olmanın onların hem ruhsal hem zihinsel becerilerinin gelişmesine çok faydası olduğuna inanan Didem Doğru, çocukları ile kaliteli zaman geçirmek isteyen tüm ebeveynleri  çocukları ile birlikte mutfakta olmaya çağırıyor.

14 Ocak’tan itibaren her Cumartesi 13:00’te Digitürk’ün lezzet noktası Bien Gurme’de ekrana gelen “Çocuklar Mutfakta”  programı ayrıca pazar günleri 15:55, salı günleri 18:30 ve çarşamba günleri 13:50’deki tekrar bölümleriyle de izleyici ile buluşuyor.

Bir önceki yazımız olan TM Motivasyon’un AVM’ler için hazırladığı iki büyük proje görücüye çıktı.. başlıklı makalemizde göktürk, TM Motivasyon ve www.tmmotivasyon.com hakkında bilgiler verilmektedir.