Genel

FENG SHUİ İLE DOĞRU SEÇİMLER YAPABİLİRSİNİZ

Yazar  | 

Madeinfengshui Danışmanlık, Uzakdoğu’nun kadim bilgisi Feng Shui ile yaşam şansımızı nasıl yükseltebileceğimizin ipuçlarını veriyor. Evrenin bize sunduğu sonsuz imkânlardan maksimum yarar sağlamak, hayatımızın akışı ile harmoni yakalamamızı kolaylaştırmak adına mekanlarda çalışmalar yapıyor.  Kişileri yaşadıkları mekanlar ile uyumlamaya ve böylece iç huzurlarını bulmalarına yardımcı oluyor. Kendiniz ve aileniz için doğru bir yaşam alanı seçmek, odalara doğru fonksiyonları vermek, kullanılacak renkler ve dekorasyon objelerini bilinçli uygulamak için “madeinfengshui” den danışmanlık alarak, hayatınızın; ilişkiler, sağlık, kariyer, para gibi farklı yönlerini destekleyebilir, yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

 

Yaşam alanı olarak seçtiğiniz mekânın, yaşam şansınızı belirleyeceğini bilseniz onu özenle seçmek istemez misiniz?

Uzakdoğu’nun kadim bilgisi Feng Shui öğretisi bize yaşam şansımızı nasıl yükseltebileceğimizin ipuçlarını fısıldıyor.  Doğanın bir parçası olan insan, evrende var olan, canlı ve cansız bütün varlık sistemine hayat veren, gözle göremeyip elle tutamadığımız kozmik enerjinin titreşimiyle uyum içinde olmalıdır. Ancak o zaman evrenin bize sunduğu sonsuz imkânlardan yarar sağlayabiliriz.

Çevremizden bize yansıyan olumsuz titreşimleri uzaklaştırmak veya olumlu hale dönüştürmek Feng Shui ile mümkündür. Yaratılan doğru titreşimler bizim daha mutlu, daha huzurlu ve daha sağlıklı olmamızı destekleyen enerji dalgaları yaratır. Bu enerji dalgaları iyi niyetlerimizle birleştiğinde iyileşme başlar ve hayatımızın akışı olumlu yönde değişir.

ÇİN ASTROLOJİSİ

Kaderin 4 sütunu da dediğimiz Çin astrolojisi bize sahip olduğumuz potansiyel hakkında bilgi verir , adeta hayat yolculuğumuzun haritası gibidir. Sene, Ay, Gün ve Saat hanelerinden oluşan bu sistemde her sütun 2 element tarafından temsil edilir.

Bu elementlerin arasında ilişki, bizi tasvir eder ve hayat yolculuğumuzda bize eşlik eder. Karakterimiz, yeteneklerimiz, potansiyelimiz, hayatımızdaki kişilerle ilişkilerimiz, güçlü ve zayıf yanlarımız, kariyerimiz kaderin 4 sütunundaki 8 elementin arasındaki ilişki ile yorumlanabilir.

Astroloji danışmanlığı ile geçmişe değil de geleceğe odaklanarak doğru tercihler yapmanıza yardımcı olabiliriz. Hayatınızın kalitesi yaptığınız tercihlerle şekillenir. Kendinizi ve potansiyelinizi iyi bilirseniz tercihleriniz de doğru olur.

 NE ZAMAN ?

 • Yaşam alanınız değişiyorsa ; Yeni bir ev yaptırıyorsanız,Yeni bir eve ya da ofise taşınıyorsanız, evinizi satmak istiyorsanız…
 • İlişkinizde veya ev hayatınızda bir değişiklik olduysa; Boşandıysanız ya da bir ilişkiniz sonlandıysa, yeni bir ilişki arayışı varsa, mekânınız çok kaotik geliyorsa düzene ihtiyaç varsa, hayatınızda taze başlangıçlara ihtiyaç varsa…
 • İş hayatınızda değişikliğe ihtiyacınız varsa; İş hayatınızda kendinizi sıkışmış hissediyorsanız, para akışını ve iş imkânlarını arttırmak istiyorsanız, beklenmedik bir iş veya para kaybı yaşadıysanız…
 • Sağlık problemi yaşıyorsanız; Sürekli tekrar eden bir sağlık probleminiz varsa, depresyonda iseniz, bebek sahibi olmak istiyorsanız…
 • Veya Feng Shui’nin etkilerini, hayatınıza neler katacağını merak ediyorsanız…

NELER YAPIYORUZ ?    

 • Doğru Ev-Arsa Seçimi
 • Konut Analizi
 • Dekorasyon Projesi
 • Ticari Mekan Analizi
 • 4 Sütun Analizi
 • Özel Gün Seçimi
 • Yıllık Güncellemeler
 • Seminerler

 

 

 

HAKKIMIZDA

Her ikimiz de Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mezun olduk. Yüksek Lisans eğitimlerimizi tamamladıktan sonra 2000 senesinden itibaren üniversitedeki arkadaşlığımızı profesyonel boyuta taşıdık. 12 sene boyunca, çok farklı mimari ve dekorasyon projelerinde, çalışarak deneyimlerimizi paylaştık.

2013 senesine geldiğimizde kişileri, yaşadıkları mekanlar ile uyumlayarak bir mekan tasarlamak  bizim için daha da öne çıktı.  İlk önce IFSA ( International Feng Shui Association) Türkiye temsilcisi Master Esra Koyuncu’nun eğitimlerini tamamladık.Daha sonra Grand Master Raymond Lo’ dan Klasik Feng Shui,Çin Astrolojisi ve I Ching eğitimlerini alarak  danışmanlık derecesi aldık. O günden sonra, yepyeni bir başlangıç yaparak, “madeinfengshui” kimliği altında ev ve işyerlerine, profesyonel Feng Shui danışmanlık hizmeti vermeye başladık.

Made in Feng Shui Danışmanlık

www.madeinfengshui.com

https://www.facebook.com/madeinfengshui/

https://www.instagram.com/madeinfengshui/

 

 

 

Bir önceki yazımız olan MOEVA LONDON MARKASINDAN PORSCHE ve AMERICAN EXPRESS SPONSORLUĞUNDA FOUR SEASONS BOSPHORUS’TA THE PALM DAVETİ başlıklı makalemizde AMERICAN EXPRESS, FOUR SEASONS BOSPHORUS ve MOEVA LONDON hakkında bilgiler verilmektedir.